Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemista csajokról...

Az egyetemista csajokról miért sugárzik folyton a boldogság?

Figyelt kérdés
Szinte sosem látok közöttük egy búslakodó/szomorú csajt sem. Társaságban mindig f***ák a szót és folyton nevetnek. Fb-n is olyan képek vannak fent róluk, amelyekből árad a színtiszta boldogság/harmónia és mintha röhögve lépnének át minden akadályon. Arról nem beszélve, hogy a nagy részük kifejezetten szép is egyben. Szép/jóképű pasijaik vannak és állandóan külföldre utazgatnak. Jó most ez kicsit általánosítás, de tényleg hemzsegnek az egyetemek az ilyen életfelfogású csajoktól. Más emberrel ellentétben (pl. én) miért ennyire könnyű nekik az élet?

2017. febr. 21. 23:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Mert pozitív szemlélettel könnyebb az élet és az egyetem is.

Az ilyen szemléletű emberek simábban kerülnek be jó egyetemre, vagy a kudarcok sem törik meg őket, nem adják fel, amíg nem boldogulnak.

Jó kérdés, hogy menet közben mennyire állítható át a szemlélet, mennyire sajátítható el ez a "nyertes" felfogás.

2017. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
10es vagyok, 71%-on: AZTA! Azt hittem ,0 leszek, de ezek szerint van még remény :D
2017. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#12: Mert teljesen igazad van. Bár a nőiességet nélkülöző gatya/cipő (az inkább a tizenéves pi**ákra jellemző) helyett inkább Gucci táskát, drága csizmát/fekete tűsarkút és slim fit/latex nadrágot mondanék (abból is az a drágább, de még elég k**vás változat). Az én szemem előtt meg az elitista tipikus BCE-s közgáz r****ok jelennek meg.

Bár nem feltétlenül kell kirívóan öltözködni. Sok ehhez hasonló szolidabb öltözködésű ( [link] ), de ugyanúgy dekoratív kinézetű csajról tudom, hogy egy héten többször markolja meg a f***t, mint a kilincset.

2017. febr. 23. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!