Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? (többi alul)

Figyelt kérdés

30 éves vagyok és szüleimmel élek , és mostanában észrevettem hogy azt mondják az emberek:jó neked nem kell semmit csinálnod otthon meg azt hogy mit szoktál csinálni?

30/N


2017. febr. 23. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A magyarok irigyek. Ne foglalkozz velük.
2017. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért? Milyenek? Mesélj!

Azért mert mernek kérdezni?

Nos azért mert ilyen idősen az ember általában külön él.

A külön élet alatt pl munka után, senki nem rak helyettük rendet, nem takarít, s főz helyettük.

Mivel te anyudékkal laksz tuti sok minden ilyen alap dolog rájuk terelődik.

Azért kérdik mit csinálsz, mert logikusan: Ha már szülők ott vannak segítségnek s nem te vagy nem csak te pakolsz stb így több időd van.

Arra kíváncsiak, mivel töltöd az időt, ha nincs már semmi dolgod.

Hobbi? Stb.


Logilus... Tuti 30 vagy?

"miért ilyenek az emberek?" - mintha olyan nagy dolgot kérdeznének s sértő lenne.


Legközelebb józan paraszti ésszel gondold át s írnod se kell.


Huszonéves vagyok.

2017. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem is az a véleményem hogy a magyarok irigyek. Amúgy meg nincs senkim egyedül meg egy albérletet elég gáz lenne fenntartani főleg abból a pénzből amennyit keresek
2017. febr. 23. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat pedig akkor kalandozhatnal, nem lenne olyan hogy felviszel valakit a szobaba es anyud bekopog, hogy kislanyom mit kersz reggelire. Ferfikent mondom eleg idegesito mikor a csaj szulei alatunk nezik a tevet es 5 percenkent feljonnek, hogy megvagytok? Szerinted mit lehet ott csinalni? :D Egyaltalan hogy csinalsz romantikus vacsorat filmnezest...es na igen. Remelem erted :D
2017. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alain Delon ***** válasza:
Tőlem is megkérdezik, hogy "Akkor mit csinálsz?", mikor megtudják, hogy nincs tévém. Azt hiszik, hogy az a minden a világon, amit ők élnek.
2017. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!