Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen gyerekről?

Figyelt kérdés

Most kezdte a gimit, lány.

Hétköznap szeret csak inni, aztán másnaposan jár iskolába. Cigizik, rendszeresen gyógyszert szed, a drogok sem állnak messze tőle. Tanulni nem tanul, bár azt mondja nem is tud.

Veszett ügy szerintetek? Mit lehetne vele csinálni?



2017. febr. 25. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
valami nagy baja lehet, de te minek törődsz vele? ha nem kér segítséget a csaj, akkor felesleges köröket futsz
2017. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egy alkoholizáló, dohányos, drogos tinédzserlányról van szó. Még fiatal, nincs veszve semmi. De segítség nélkül az egész élete elveszhet.
2017. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Szelektív hulladék gyűjtés.
2017. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Én ilyen voltam. Bár a tanulás része az valamennyire ment, mert érdekelt sok minden. De nem tudtam beilleszkedni, gyomorgörccsel jártam iskolába és ez senkit nem érdekelt. A tanárok, az osztálytársaim folyamatosan gúnyolódtak rajtam,

mert ügyetlen voltam és kiríttam a sorból.

Otthon meg az apám terrorizált.

Egy nap elegem lett és vettem egy üveg vodkát.

Zugivó lettem.

Stb stb.

Aztán nagyon nehezen összeszedtem magam.


Mindenképpen segítség kell az adott lánynak, de nem babusgatás, hanem normális segítség, pszichiáter, pszichológus.


Nagyon bírom, hogy egyesek a fotelből, normális családi háttérrel, elégedetten ítélkeznek.

2017. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ez még semmi szerintem. Mikor 14-15 éves kis fingok arról tesznek fel képeket instagramra hogy hogy füveznek, szerinted? Ilyenkor hol vannak a szülők?
2017. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Depressziós a csaj, pszichiáterre lenne szüksége.
2017. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Vannak szülők, csak természetesnek tartják sajnos.
2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ötösnek szántam.
2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!