Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szánalmas, és...

Csak szerintem szánalmas, és undorító az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Ha társaságban vagyunk, folyamatosan a központban akar lenni, de olyan szinten,hogy képes a másikba fojtani a szót. Állandóan menőzik, hogy mekkora ász a csajoknál, pedig olyan szinten bunkó, és primitív, hogy félelmetes. Ha lát egy duci csajt képes neki röfögni stb. Mindent jobban tud, és mindenkiben hibát talál. Sorolhatnám még reggelig..

2017. febr. 25. 16:57
 1/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az, hogy nem tudom lekoptatni, mert egy suliba járunk..
2017. febr. 25. 16:58
 2/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő kedvel engem, és folyamatosan programokat szervez.
2017. febr. 25. 16:59
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
egyszer valaki majd nekimegy es jol elveri lehet egy kover no lesz az ki tudja
2017. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom nekem kéne határozottnak lennem, de utálok haragban lenni, így órán sem tudnék figyelni.
2017. febr. 25. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom nekem kéne határozottnak lennem, de utálok haragban lenni,"

Ja, hogy te meg alantas és kétszínű vagy... barátságot hazudsz egy számodra undorító embernek, csak mert tündökölni akarsz az "engem mindenki szeret" szerepben. Hát akkor viseld csak el szó nélkül.

2017. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos valamennyire igazad van, de állandó haragot sem akarok.
2017. febr. 25. 17:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt sosem mondtam neki, hogy a barátja vagyok, soha nem keresem.. Ez az egész egyik napról a másikra alakult ki.
2017. febr. 25. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az életben pedig kellenek ellenségek is. Ha valakinek nincsen az is olyan probléma mintha barátai se lennének.

Csak a sunyi emberek tudnak mindenkinek megfelelni.

2017. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. holnap beszélek vele, hogy hanyagoljon a továbbiakban.
2017. febr. 25. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne bántástok a kérdezőt, tényleg nehéz egy ilyen primitív embert leépíteni...nekem is volt ilyen haverom, a vicc az, hogy őt egyszer tényleg megtépte egy duci lány. :D Mondtam is neki, hogy megérdemelted.
2017. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!