Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szánalmas ember lennék?

Szánalmas ember lennék?

Figyelt kérdés

Ezt írják az egyik kérdésben:


,,"Ha valaki viszont 27 éves korában még csak nem is csókolózott, azt én sehogy nem tudom normális dolognak látni, csak az ellenkezőjének. Tehát az ilyen emberből én azt kinézem, hogy előbb-utóbb bejön egy pisztollyal, és halomra lövöldöz mindenkit, vagy ilyesmit..."


Brutális piros kapszula, de vitathatatlan. Az emberek nagyrésze tényleg így tekint a 21-nél idősebb szüzekre (különösen a férfiakra), és ez gyakran abban is megnyilvánul ahogy kezelik őket.


Aztán mikor valóra válik a jóslat, "hát mi éreztük, hogy valami nincs rendben vele" - gondolják magukban, arra viszont nem gondolnak, hogy talán azzal nem volt rendben valami ahogy viselkedtek vele."


22 éves srác vagyok, nem volt még kapcsolatom a másik nemmel, úgy érzem, hogy ez látszik is :/


2016. nov. 12. 14:55
 1/8 Blade Bone ***** válasza:
48%
Legalább kibeszéled magad, a tömeggyilkosok robbanni szoktak.
2016. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

"nem volt még kapcsolatom a másik nemmel"

...de az egyikkel se?

2016. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg és lánnyal még nem voltam! :(
2016. nov. 12. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyáltalán szánalmas. Csak akkor, ha te ezt elhiszed magadról...
2016. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még csak 22 éves vagy , az még fiatal .

Hidd el lesz majd barátnőd, csak ne akard nagyon mert amit nagyon akarunk azt szinte ellökjük magunktól. Mindennek meg van a maga ideje. Hidd el ,ez így van...

Másokkal meg ne foglalkozz, nem voltál szánalmas, nem vagy és nem is leszel.

2016. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudod, a legtöbb fiatal ilyenkorra teljesen kiég, de pedig majd lángolsz amikor megtalálod a társad. Sajnos főleg a lányok 10-13 éves korukban odaadják magukat. Olyan világban élünk amely kifordult magából, de gyökeres változás előtt áll az emberiség.

1János 2:17 "A világ elmúlóban van, s ugyanígy a kívánsága is, de aki Isten akaratát cselekszi, megmarad örökké."

2016. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!