Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Paranoiás vagyok, ha erdős...

Paranoiás vagyok, ha erdős területeken vagy egy parkerdőben ilyen dolgok jutnak eszembe, és emiatt nem érzem teljesen biztonságosnak?

Figyelt kérdés

Hogy nem teljesen biztonságos egyedül ott mászkálni, mert kitudja kivel fut össze az ember aki esetlegesen megtámadhatja. Vagy kitudja bujkál-e valaki a bokrok mögött hogy támadjon.

Alapvetően szoktam ilyen helyeken mászkálni ettől függetlenül mert szeretek ott lenni, csak időnként ezek miatt az érzések miatt alaposak körülnézek


2017. febr. 26. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre egy válasz van:

"Azért,mert paranoiás vagy,az nem azt jelenti,hogy senki sem akar kicsinálni":)

Nem tudom kitől van az idézet...

De amúgy teljesen biztonságban hol érezheted magad? Ha azt veszed bárhol lehetne félni,utcán is,ha sok ember van,akkor sem tudhatod biztosan,hogy megtámad-e egy őrült.

Szóval ilyeneken fölösleges agyalni.

2017. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Természetes hogy éjszaka elővigyázatosabb az ember, ha van oka ha nincs.
2017. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
áh ne aggódj, ott csak mutogatós bácsik vannak, azok meg nem bántanak általában, szal max ennyi történhet :)
2017. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak félelmeim, de nem tartom paranoiának, egészségtelennek., szerintem mindenkinek vannak. Én ha például egyedül sétálok egy tölgyes erdőben, akkor gyakran eluralkodik rajtam a gondolat, hogy mi van, ha megtámad egy anyadisznó, esélyem sem lenne, azt sem tudom mi a legjobb ilyenkor amit tehet az ember. Szerintem ilyenek és hasonlóak mindenkinek átfutnak az agyán, kérdés, hogy hogyan kezeljük őket. Ezen kívül egyedül is élek egy ideje egy kertes házban, és naponta motoszkál a tudatomban, hogy este, éjjel bárki rám támadhat. A kulcs abban van, hogy megértesd önmagaddal, nem élhetsz örökké félelemben, mert csak magadtól veszed el a lehetőséget, hogy jól érezd magad azzal, ha folyton ezen agyalsz. Végig kell gondolni, igen kicsi az esélye annak amitől félsz, amit beképzelsz magadnak, a váratlanra meg sosem lehet felkészülni. Baj akkor is érhet, ha nem vagy egyedül.
2017. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyedül mászkálni az erdőben nyilván veszélyesebb, mint egyedül a belvárosban, ez egy teljesen reális félelem. Én nem szoktam egyedül mászkálni ilyen helyeken, a környékünkön lévő erdőkben csövesek és gyanús alakok laknak, nincs pénzük, simán eszükbe juthat, hogy kiraboljanak.
2017. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy egészséges óvatosság sosem árt. Ez még nem kóros.
2022. márc. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!