Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te, aki ezt olvasod! Hogy...

Te, aki ezt olvasod! Hogy döntenél ha az egész életed határoznád meg vele?

Figyelt kérdés
Te mit választanál a küzdést egy jó álláshoz, magas fizetéssel vagy azt amit szeretnél, ami boldoggá tenne egész életen át, ugyanakkor épphogy megélsz belőle?

2017. febr. 26. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha ez a kettő egyszerre nem teljesülhet, akkor olyat csinálnék amiben jól érzem magam, DE a fizetés legyen elég az igényeimhez mérten...

most a fizetésemnek kicsit kevesebb, mint az 1/3-adát költöm havi szinten, a többit félrerakom, igaz abból is költök néha, de nem olyan gyakran, azt házra, meg komolyabb tervekre rakom félre...


24F

2017. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Attól függ mi tenne boldoggá. Ha most kezdeném a továbbtanulást,akkor a jól fizető állásra gyúrnék és abból megtudnám valósítani azt ami boldoggá tesz. Engem a lovak tesznek boldoggá,ebből akartam megélni,lovásznak tanultam tovább. De nem kellett volna! Tanulnom kellett volna, választani egy olyan szakmát amivel normális fizetést kapok és abból a pénzből a szabadidőmben eltudtam volna menni lovardába. Vagy saját lovat tarthatnék.
2017. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 schamuelson ***** válasza:

Tényleg nehéz kérdés. Én megtapasztaltam mindkét lehetőség következményét, mégsem tudnék újból könnyen dönteni.

Elsőként olyant választottam, amiről azt képzeltem, boldog leszek vele. Aztán pár év után be kellett látnom, hogy a szükség nagy úr, ezért váltottam egy "nem szeretem, de jól fizető" állásra. Persze, nem érzem ettől magamat boldogtalannak, de valami hiányérzet mindig ott motoszkált. Szerencsére most már lassan eljutok oda, hogy azzal foglalkozhatok, ami boldoggá is tesz.

Ha teszel is néhány kanyart, de az álmaidat nem adod fel, akkor nem leszel boldogtalan az első választással sem!

2017. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Azt, hogy olyan munkám legyen, amit imádok csinálni, amiben jól vagyok, és amivel piszok sok pénzt keresek. :D
2017. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A magas fizetest. Nagyon idilli ez az onkabb boldogga tesz....marhara nem fog boldogga tenni a szegenyseg. Mikor kuporgatod a penzt a szamlakra, mikor a gyerekednek nem tudod megadni amit szeretne, mikor rettegsz egy komolyabb betegsegtol mert nem tudod a gyogyszert, a kezeleseket fizetni...sorolhatnam. Persze fiatalon az ember meg nem tudja mennyi mindenre kell kolteni es mennyit. Aztan mikor 40 evesen rajossz, hogy nem jo ez igy, akkor mar nagyon nehez valtoztatni.
2017. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

az elmúlt 8 munkában töltött évem bebizonyította, hogy jó állásom jó fizetésért sose lesz alkalmazottként.


Szóval marad az unalmas, sz@rul fizető meló, mellette meg foglalkozok azzal amit szeretek.


Persze ilyen életre felejtős a saját család, gyerek, stb. Nem is vágyom rá.

2017. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te! sötétben bujkáló, rémhírterjesztő ellenforradalmár, reszkess!
2017. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!