Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ismerhetek meg beteg/őrül...

Hogy ismerhetek meg beteg/őrült embereket?

Figyelt kérdés

Már régóta unom az átlagembert .. ugyanazt látom mindenkiben, eddig két igazi egyéniséggel találkoztam, akik nem csak azt mondják, hogy ők "különlegesek", hanem ténylegesen azok... mind az életvitelük egyéni mind a gondolkodásmódjuk, és ez tetszik.

Több ilyen embert akarok ismerni, teljesen mentális roncsokat, a társadalom szemeteit, olyanokat akik elütnek a hétköznapi embertől és mindig az újat, a különlegeset keresik az életben... olyanokat akiket nem állít meg a társadalmi korlátozás egy-egy céljuk elérésének érdekében... bármi ötlet? :)



2017. márc. 2. 16:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
69%

Hogy te mekkora gyökér vagy :D

A más gondolkodásmódú emberek és a mentálisan beteg emberek elég távol állnak egymástól.

Boldog lehetsz, nekem többféle, kezeletlen mentális betegségem van, mert nem voltam hajlandó az elfekvőbe menni. Igaz, amikor épp jó passzban vagyok akkor laza vagyok és más, mint az átlag emberek. Sőt a világról is megvan a véleményem, de ha úgy hivatkoznál rám, mint a társadalom szemetére meg mentális roncsra, öregem, úgy felrúgnálak hogy rögtön megtapasztalhatnád, hogy van-e élet a halál után... Én pl. rohadtul nem lennék kíváncsi rád, mert ba szottul degradálóan beszélsz, pedig csak kényszeredetten próbálsz laza lenni.

Te HÜLYEGYEREKET keresel, a haverjaid is valószínű csak divatbetegek, mert hogy nem láttál még mentálisan sérült egyént közelről, az biztos.

Azt se tudod, milyen egy pszichopata. Én ismerek egyet, nem is akarod megtudni. Sőt, van skizofrén ismerősöm is, a saját szülei rettegnek tőle, mert nem egyszer ment nekik a nagykéssel, többször kellett kihívni a mnetőket amikor éppen őrjöngött. És őt még kezelik is.

Pityeregve menekülnél egy pszichopata közeléből te vadbarom.

2017. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!