Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alfa palik jobban felvállal...

Az alfa palik jobban felvállalják szerintetek a pici kutyáikat cicáikat, mint a feminimek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 22:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Na most hogy leirtam ujra. Szerintetek melyik vállal fel elöbb pl fosbukon, vagy nagy közönség elött pindur kutyát vagy cicát?
2017. márc. 3. 23:13
 12/26 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, a felnőttek világában hamar kiderül ám, hogy első ránézésre a szakmai hozzáértés vagy a férfiasság nem állapítható meg.


Másfelől: feminiN a szó, amit használni próbáltál.


Harmadrészt: aki rendben van önértékelésben, azt nem érdekli, hogy mit szólnak idegenek ahhoz, hogy ő milyen kutyát tart, mi a kedvenc étele vagy hol volt kedden délben. Igazából ez is a felnőttség része.

2017. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Elnézést. Mondok pár példát. Fekete Laci: csivava. Fekete Miklos: cica .de ha egy 60 kg- os szelfizik a csivujával?
2017. márc. 3. 23:24
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy egy girhes ne tartson cicut, de tuti, hogy többször át gondolja, hogy nagy nyilvánosság elött közzé tegye e, mint egy kidobo állat
2017. márc. 3. 23:29
 15/26 anonim ***** válasza:

Te most a kérdéssel kompenzálsz valamit? De amúgy nézd meg a melegeket. Ha kutyájuk van akkor az valamilyen 2 kilós pudli amit az ölükben tartanak. Ez gyakran az a fehér kis divatkutya (nem tudom mi a fajtája). A kigyúrt kopasz menő vállalkozók (ami szerinted és még sokak szerint az alfahím sztereotípiája) már ősidők óta doberman/pitbull/rottweiler és hasonló kutyákat tartanak. Náluk már csak presztízs kérdés is egy ilyen kutya. A többi kopasz kigyúrt állat fetrengene a röhögéstől ha az egyikük megjelenne egy csivavával. Egy nyikhaj meg se tudna fogni egy nagyobb darab kutyát nemhogy mindenhová az ölében hurcolni.

A macska megint egy másik kérdés. A macska inkább csak otthoni állat és nem szokták sétáltatni. A macskának van egy maximális mérete és a legközelebbi méretkategóriát meg nem engedélyezett tartani (nagymacskák - tigris/oroszlán/puma/gepárd/jaguár). Ezért aki macskapárti az nem tehet mást mint hogy egy nomrál méretű háziasított macskát tart függetlenül a státuszától vagy a nemi identitásától. A macska önfejű állat és ezért azok akik szeretik kontroll alatt tartani a környezetüket nem kedvelik annyira mint a szolgalelkűbb kutyákat.

2017. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Áruld már el,hogy miért nem tudsz kiírni egy kérdést értelmesen?

Miért kell játszani magadat ezekkel a laza szleng szavakkal?

Annyira szánalmas nyomorék vagy,hogy az hihetetlen...

Már bocsánat!

2017. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 apababa ***** válasza:
Nem értem ezt a nagy ellenségeskedést szavak mentén. Aki leírta , hogy hogyan kéne a kérdezönek átfogalmaznia az "alfa hím" szót az mind értette hogy mit akart ezzel a szóval mondani. Az argo használatának épp az a lényege hogy rövid, tömör, frappáns szót használjunk egy korrekt körülírás helyett. Az alfa hím két szó amivel helyettesítettétek az két sor. Ez egy kérdezö- válaszoló felület nem egy politikai esszé elemző oldal . Egyebként a kérdezö kérdésében benne volt a felelet is. Igen.
2017. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy attól függne ez hogy valaki egy vékony nyámnyila alak vagy attól hogy egy kigyúrt emberke. Egyébként aki alfának nevezi magát az is ugyanolyan gyökér lehet mint a kis ecsetek. Kb az a szint. Már bocsánat.
2017. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

"Mondok pár példát. Fekete Laci: csivava. Fekete Miklos: cica .de ha egy 60 kg- os szelfizik a csivujával?"


Ugyan mi lenne akkor?? Drágább lesz a kenyér vagy mi? Egy 60 kilós pasi nem tarthat csivavát? Szerintem az ő dolga milyen kutyája/macskája van, nem másé.


"Nem azt mondom, hogy egy girhes ne tartson cicut, de tuti, hogy többször át gondolja, hogy nagy nyilvánosság elött közzé tegye e, mint egy kidobo állat"


Na akkor most mondok neked valami, nekem van egy "kidobó állat" ismerősöm (tényleg kidobó), de az hogy valaki így néz ki nem azt jelenti, hogy egy érzéketlen izomtömeg. Van egy tündéri 6 éves, gyönyörű kislánya és szerintem imádnivaló és tiszteletre méltó, amikor Facen látni a full rózsaszín szőke kislányt az apja vállán nevetni. És igen a kislánynak van egy fehér kiskutyája, van róla is sok közös képük (ő is fotózkodik a kutyával), sőt sokszor látni is őket sétálni és a többi "izomagy" képzeld nem fetreng a röhögéstől... Tudod miért? Mert nem az a lényeg hogy mekkora kigyúrt állat vagy és fúú te csak sört iszol és azt is csak szájjal nyitod ki, hanem hogy milyen EMBER vagy BELÜL.

Hidd el, nagyobb szánalom az aki teszi a fejét, közben mint ember egy nagy 0...


A 60 kilós pasikra ugyan ez értendő, attól mert 60 kiló és nincs szétkokszolva meg nem olyan mint az elefánt a porcelánboltban, attól még lehet tök normális, értelmes ember.

2017. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Lényegében a kidobos pasis hasonlatoddal úgyan azt irtad le amiről én beszélek, csak a végén gondolom le esett és hozzá tetted ezt a belsö kisugárzás dolgot, ami szerintem nincs, míg hozzá nem szólsz ahhoz az illetőhöz. Legabbis nem látszik.
2017. márc. 4. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!