Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem, miért érzek...

Mi van velem, miért érzek iránta így?

Figyelt kérdés
Azt hiszem érzek valamit az egyik munkatársam iránt(vagyis közvetlen feletes) pedig vagy 15évvel idősebb és nem is igazán jönn be a kinézete. De sokszor viccelődik és nagyon kedves,figyelmes stb..sokszor gondolok rá,egyre többször.Nem rég kihívott kávézni. Eleinte nem érdekelt,meg elkezdtem kerülni,ahogy csak bírtam,a kávés dolog után,mert párom van.. Nem csalnám meg meg semmi,szeretem a párom és ezért zavar ez az érzés,mert érzem,hogy erősödik. És nem is értem,hogy miért érzek így mikor tényleg külsőleg nem tetszik.
2017. márc. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele kávézni :) az még nem megcsalás. Ha a külseje nem tetszik de a jelleme igen és megfogott szeretsz a társaságában lenni akkor miért ne. Beszélgetés után kitisztul a fejedbe hogy mi is ez.
2017. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem elhívott kávézni csak munkaközben kihívott kávézni,de nem tudtam mire vélni. Kérdezett pár személyes dolgot amire nagyon röviden válaszoltam,mert nem szeretek csak úgy el mondani úgymond egy idegenek magamról dolgokat. Ő is beszélt volna talán magáról,de nem nagyon kérdeztem,mert azt sem tudtam mivan...mert soha senkit nem hív ki. És azt hittem végig valami baj van.
2017. márc. 4. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez egy fellángolás lesz, nem tudom mióta tart de ezek a fellángolások nem tartanak sokáig.
2017. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a párod akkor nem mész vele többé sehová. Ha mégis akkor az azt jelenti, hogy unod a párod és lehet, hogy egy ilyen tip. vagy aki egy idő után elunja a másikat.
2017. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!