Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz hogy...

Szerintetek nagyon gáz hogy kivertem a balhét a média marktban egy ps4 játékért 18 évesen, és a 14 éves öcsém kiröhögött, de végül apám meggyőzte anyám és az megvette?

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Es most, hogy megvan a cucc, nem lehetne, hogy inkabb azon jatssz a kamu kerdesek gyartasa helyett?
2017. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok Neked is és a szüleidnek is... minta példányok vagytok...

Simán ilyan.pofont levágtam volna Neked a hisztiért, hogy 2x körbe forog a fejed...

Nem érwzted cikinek magad?

2017. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De, nagyon cikinek éreztem magam, megbántam már ott de amikor benne vagyok ebben nem tudok leállni még ki nem hisztizem magam. tudom hogy nem így kellett volna kérnem, de anyám azonnal rávágta hogy nem és ez annyira elszomorított hogy nagyon ki voltam, majd jött a duma hogy majd még átgondolja, erre bepöccentem....
2017. márc. 6. 21:23
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

És annyi játék közül miért pont az új Naruto-t? Most jött ki a Horizon Zero Dawn és az új Zelda is.

Én is imádtam a Naruto játékokat, a Storm2-vel a mai napig játszok néha néha online. De nem raknak bele semmi újítást. Én a 3-at is megbántam hogy megvettem jó pár éve.

Amúgy pedig értem én hogy neked ez az örömöd, de akkor se módja ez annak hogy kiharcold. Persze értem én hogy balhézni könnyebb mint szombatonként bejárni a mekibe vagy egy boltba 4 órákat melózni, de akkor is.

Én 11.-esen minden héten 2-szer 4 órát suli után és egyszer 8 órát szombaton jártam melózni csak hogy vehessek év végén tesómnak ballagására egy laptopot mert tudtam hogy középsuliba jól jön majd neki. Nem volt kellemes, de nem haltam bele.

2017. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
szar kamu, ki kene mar tiltani innen ezt a majmot, csak szorakozni jar ide, nem hiszem el hogy nem jonnek ra a modik.
2017. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bmeg :D Egyébként miért tetetsz rá szoftvert, hogy letöltött játékkal játssz? Ja, mert az csak 15 ezer forint egyszer, és utána ingyenes lenne az egész?

Egyébként baromi gáz. Ja, és én már 16 évesen is dolgoztam, nem, hogy 18 évesen... ha valamire kell pénz, spórolj ember...

19/L

2017. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!