Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bízhat bennem a...

Mennyire bízhat bennem a lakótársam, hogy ha elmegy haza, akkor mindig bezárja a szobáját?

Figyelt kérdés
Ez lehet valami kényszerbetegség is akár, nem tudom hogy összefügg-e a kettő, de volt olyan hogy amikor pont hazajöttem, akkor is úgy jött ki a wc-ből hogy kulcsra volt zárva, pedig rajta kívül nem volt otthon senki.
2017. márc. 8. 16:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ki bìzik meg egy idegenben ennyire szerinted? Ha csak nem rokon, senkiben nem bìzhatsz meg. Teljesen jogos hogy zárja a szobàját!
2017. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a fura? Lakótársnak nevezed kérdésedben is, nem haverodnak/barátodnak.
2017. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én sem bízok könnyen meg senkiben, de szerintem elég jól ki tudom ismerni az embereket. Ez a srác soha nem fog tőlem lopni, de ha én haza megyek nincs is mit, mert nincs olyan dolog az én szobámban, de az övében sem amit én ellopnék. Ha egy ilyen alapvető bizalom nincs benne, én nem látom esélyét annak hogy valaha is normális kapcsolata lesz akárkivel, ha ennyire be van zárkózva a világába. Ez szimplán nyomorékság.
2017. márc. 8. 16:44
 4/22 A kérdező kommentje:
Az előző lakótársamnál én is elgondolkodtam hogy zárjam-e a szobámat, de most úgy érzem ezt semmi nem indokolja, jó viszonyban vagyunk.
2017. márc. 8. 16:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nyomorèksàg. Èletösztön. Addig amìg ilyen naìv mòdon megbìzol mindenkiben, addig sokat fogsz csalòdni.
2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, a pokolba vezető ùt is bizalommal van kikövezve!
2017. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szép, hogy a háta mögött lenyomorékozod őt. Én is bezárnám, kivéve, ha baráttal élnék együtt. Akkor nem, lakótárs mellett miért ne? Semmi furcsát nem látok ebben. Mert mondjuk gondolhat olyanra is, hogy te felhozol valakit és az a valaki tesz kárt valamiben, vagy csak szimplán körbekutatja a szobáját. A WC-t én is zárom, akkor is ha éppen nincs senki se otthon. Mert könnyedén meglehet, hogy időközben valaki jön, akár vendéggel is és akkor rámnyitnak amíg a WC-n ülök.
2017. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

"mert nincs olyan dolog az én szobámban, de az övében sem amit én ellopnék"


Honnan tudod mi van a szobajaban?


Na ezert zarja..

2017. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#7 És mivan ha rádnyitnak a wc-n??? Ezeket a dolgokat én már kinőttem 10 éves koromban, szomorú hogy ennyien megmaradtak ezen a szinten még most is...
2017. márc. 8. 16:59
 10/22 A kérdező kommentje:
#8 Mert van hogy átmegyünk egymáshoz beszélgetni, tudod, mesélmi a saját életünkről, dolgainkról, de ezek után nem sok értelmét látom ennek.
2017. márc. 8. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!