Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tolja mindenki ennyire...

Miért tolja mindenki ennyire túl ezt a Nőnapot?

Figyelt kérdés
Olyan, mint a Valentin nap: értelme semmi, de még a csapból is ez folyik. És persze FB-on is ezzel van tele minden.
2017. márc. 8. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Ezt én sem értem.Miért más egy nő,mint egy férfi?Idióta nyálazás az egész,normális nő nem is vár el semmit ilyenkor,aki meg viszi a virágot rakásra,meg egész nap sms-t küld,meg üzeneteket a face-en,az egy puding.

Én 6 éve kora óta egyedül neveltem fel a gyerekemet,munka,háztartás,minden mellett,és egy józan életű,netfüggőségtől mentes 24 éves klassz,becsületesen dolgozó fiú lett belőle.

Az anyja csak úgy lelépett anno,mert túl normálisan gondolkozó voltam...

2017. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
30%
Ha nem tetszik ne nézd. :D
2017. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fatal_3rror:


Okos vagy látom. Tényleg fatal error.

2017. márc. 8. 19:44
 4/7 anonim válasza:
69%
Miért gondolod azt, hogy nincs semmi értelme?
2017. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
A feminista lobbi tolja az egészet. Van elvileg férfinap is, de azzal senki nem foglalkozik. Miért több a nő a férfinál? Miért mehet korábban nyugdíjba? Miért neki ítélik váláskor - extrém eseteket leszámítva - a gyereket? Ha női sztereotípiákról beszélünk, miért nem beszélünk férfisztereotípiákról is?
2017. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Olvass utána a google-n te idióta fas.zkalap!!!

Apáknapja is van meg egyéb hül.yeség a ferfiaknak megse vagyunk felháborodva.

2017. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
hülyeség az egész, mondom én ezt nőként
2017. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!