Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemét az az ember, akit csak...

Szemét az az ember, akit csak a lebukástól való félelem tart vissza bűncselekmények elkövetésétől?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Minden emberben vagy szemétség.

Az emberek nagy része ezt érzi.

2017. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

#10

Igazad van, a lelkiismeret talán jobb szóhasználat lett volna a bűntudat helyett.


Lényeg a lényeg, én személy szerint nem szeretek másoknak ártani, még akkor sem, ha az illető esetleg ártott nekem, akkor meg plána nem, ha az ártatlan. Sajnálattal konstatálom, hogy ezzel jelentős kisebbségben vagyok.

2017. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó, tudjuk, hogy te szent vagy, de az emberek többsége akkor sem olyan gondolkodású, mint te, és ettől még nem lesznek szemetek.
2017. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt nem egy kísérlet erre ,hogy egy átlag ember is simán halálba kínoz egy másikat (ártatlant) és csak annyit kell mondania egy "tekintélyszemélynek" hogy ő vállalja a felelősséget mindenért,ez a feladata ,csinálja.. Belegondolhatunk egy háborúba is ,ott is az megy hogy megmondják mire kire kell lőni ,aztán az emberek meg öldökölnek. Pedig csak az adott parancsnokot kellene kivégezni,meg néhány politikust és béke lenne. De mivel a döntő többség vadállat egy vékony kulturális máz mögött,ezért csak a közvetlen büntetés-dícséret kettőséből ért. Ha ezt csinálod fejsimi, ha azt, akkor verés elzárás halál.Nagyon egyszerű kondícionálás és évezredek óta hat.
2017. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!