Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ennyire Rosszúl...

Lányok! Ennyire Rosszúl veszitek ezt?

Figyelt kérdés
Szóval, pár lány barátomnak mondtam már, hogy "Dagadt vagy" "Elhizol" eddig minden lány komolyan vette...Pedig vicces hangnemben mondtam..Ha egy fiú haveromnak mondom akkor inkább elröhögik
2017. márc. 11. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

En mondjuk rohognek, mert 170 centi vagyok meg 40 kilo, barmit megadnek, hogy hizzak... masik ilyen vekony csajjal szoktuk is ugratni egymast ilyesmivel. :D

18/l

2017. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:S Tényleg sovány vagy! HIZZ!!
2017. márc. 11. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkó parasztság. Semmilyen megjegyzést nem illik tenni a másik külsejére. Viccből sem. Ezt minden jól nevelt embernek illene tudni.
2017. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha neked azt mondanák hogy "Ronda vagy" meg "egyedül fogsz megöregedni és meghalni" vagy csak simán "ennyi izommal csodálkozok hogy a ruhát elbírod ami rajtad van"
2017. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze hogy rosszul veszi még akkor is ha csak viccnek szántad.Mert ilyenkor nem hiszük el hogy nem alaptalan. (13L)
2017. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fugec akkó jobban megválogatom szavaimat.
2017. márc. 11. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mondhatod mi állandóan ugratjuk egymast bnőmmel. Mondom neki hogy semmire nem viszi az életbe, minek tanul nem lesz okosabb ilyenek. Legtöbbször megfulladunk a röhögéstől ;) 12l
2017. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!