Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor veszitek be a vitamint,...

Mikor veszitek be a vitamint, hogy ne legyetek rosszul tőle?

Figyelt kérdés
Gravidát tudom este kell bevenni. Szedek plusz Ca-Mg is, amit reggel veszek be. 28 héten vagyok és még mindig rosszul leszek tőle, sajnos volt hogy vissza is jött minden. Evés elött, közben, után? Kinek mi válik be?

2014. júl. 7. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A garvidát sokan nem bírják,már rég le kellett volna cserélni egy normális terhes vitaminra.
2014. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gravidánál nem a napszak a lényeg, hanem hogy közvetlenül étkezés közben vagy után kell bevenni. Ha éhgyomorral veszem be én is rosszul vagyok tőle, de evés után nincs vele gond, és sose este veszem be.
2014. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem/szedek, és reggeli felénél, két falat között eszem meg.
2014. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gravidát két falat között kell és nem leszel rosszul. (Én reggelente vettem be) Amire figyelj, hogy amilyen vitaminokat szedsz, lehet-e egy időben. Pl. nekem mondták, hogy a vasat ne vegyem be egyszerre a magnéziummal, mert mindkettő C vitaminnal szívódik fel és így egyszerre próbálják elvonni a C vitamint és egyik sem lesz jó. Amúgy szerintem nyugodtan kísérletezhetsz, hogy melyik napszakban bírod legjobban.
2014. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!