Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti szoktatok szorongani?

Ti szoktatok szorongani?

Figyelt kérdés
Vannak napok mikor elviselhető szinten,de vannak olyan napok,mikor aludni is csak nehezen tudok,mert egyszerűen rámtör a szorongás.Van hogy a meló miatt,van hogy a vezetés miatt,vagy csak mert aggódom a gyerekeimért..reggel azt veszem észre hogy szétharaptam a szám belülről,és úgy egyáltalán,nagyon rossz érzés...Más is van így?
2017. márc. 8. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Èn minden miatt szorongok.

Mi hogy lesz, hogy alakul, mit csináljak.

Nèha pár napig alább hagy aztán ùjra rámtör.

Következmèny: rèmálmok ès gyomorfájás

2017. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerinted nálad mi lehet az oka?Mert én nagyjából sejtem hogy nálam mi...De azon már változtatni úgysem lehet.
2017. márc. 8. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkorom òta ez van.

Talan a gyerekkori rossz èlmènyek az oka.Talán..

2017. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos helyzetekben folyamatosan szorongom, de engem kezeltek is már, és sokat olvastam a témában, úgyhogy legalább tudom, miről van szó. A tudás megnyugtat.
2017. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan szinten hogy életrombolóvá vált nálam. Jövő héten megyek orvoshoz. Múltkor álláainterjú előtt 4-5 nappal már kattogok az agyam. Nem direkt csináltam. Zavar az agyban... aznap reggel folyamatosan a wc-n ültem. Nem ettem nem ittam semmit. Úgy mentem el. Szédültem hányingerem volt stb... az állásinterjún azt hittem elájulok ülve. Remegtem minden bajom volt. Legutóbb a postara se tudtam elmenni. Egyensúlyzavaraim is vannak ha rámtör a pánikroham. Lett volna egy munkahely. Mikor ott voltam nem izgultam, nyugodt voltam stb. 5 nappal később kezdtem volna. Na az maga volt a pokol. Nem aludtam. Vagyis alig. Állandóan izzadtam, vert a szívem nagyokat stb.. ugy kikészültem az első napra hogy nem tudtam kikelni az ágyból. Utána 4 napon át tartott össze szedni magam. Rendszeresen vannak alvászavavaraim. Nehezen lazulok el.

Nagyon rossz gyerekkorom volt. 30 éves koromig terrorizált apám. Iskolába is szörnyű volt járnom.

Remélem tud segíteni a doki mert most kb életképtelen vagyok.

Itthon relaxálok nyugiiteát iszok. Kerülöm a számomra izgató eseményeket.

2017. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sulis koromban így voltam, minden reggel paráztam, hogy "ma" mi lesz (doga, felelés, stb.). Ma már dolgozom és 2 esetben szoktam szorongani:

1, ha az egyik munkatársamat helyettesíteni kell (de csak nála van ez);

2, érdekes módon akkor szoktam álmodni, vagy nem megfelelően aludni este, ha másnap vagy valamikor a következő napokban megérzem, hogy fog történni valami rossz. Na ezen napokban szoktam igazán szorongani mind addig, amíg a, vagy rá nem jövök, hogy mi a probléma; bb, vagy az az adott dolog be nem következik.

2017. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokunknál a gyerekkora vezethető vissza.sajnos én is így vagyok...Anyámék mindig egymást nyírták,engem és a tesómat leszarva.A körmeimet mindig csutkára rágom,emiatt már a fogaim elől is kezdenek elkopni....Ha nem lenne a férjem,már biztos nem élnék.A legnagyobb bajom pedig az,hogy még most is gondok vannak anyámékkal.Ha már hív görcsbe rándul a gyomrom,mi fog kisülni belőle.5,huh,neked sem lehet könnyű...sajnálom,és átérzem a problémád.Én még nem dőltem ágynak eddig,de álltam már közel hozzá,hogy na most jó lenne ha vége lenne mindennek...
2017. márc. 15. 20:26
 8/8 A kérdező kommentje:
5,Remélem segíteni tud a doki.Majd írd meg hogy mi volt ha lesz kedved.
2017. márc. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!