Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan embernek akinek...

Az olyan embernek akinek vannak szemétkedő húzásai ti hány esélyt adtok, hogy esetleg változtat a magatartásán? Tud-e változni az ilyen ember?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Nincs olyan ember aki még soha nem tett ilyet.

Mindenkibe van szemétség az ember nem fekege fehér.

Miért kéne megvaltoznia?

Logic babe.

2017. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magától egészen biztos nem fog megváltozni. Én egy szemét húzást még elnézek (természetesen a tudtára adom az illetőnek, hogy szemét volt és nyomatékosítom benne, hogy nem érdemlem meg ezt a viselkedést és nem nézem el a jövőben), de kettőt már nem - bár nem mindegy, mi az, ha túllép bizonyos határon, már az első után eltávolítom az életemből. Jobban szeretem magam annál, hogy szemétládákra pazaroljam az életem :)
2017. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm! Akkor a folyamatosan szemétkedő,célozgató embereket legjobb kiiktatni az életünkből.Jobban meggondolva aki állandóan célozgat, szemétkedik az valójában nem is igazi barát csak egy ismerős,akit lelehet pattintani.
2017. márc. 14. 15:18
 4/10 anonim válasza:
25%
Jó és ha a kollégám szemétkedik örökké?
2017. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"aki állandóan célozgat, szemétkedik az valójában nem is igazi barát csak egy ismerős,akit lelehet pattintani" - ez teljesen alap, de jobb későn rájönni, mint soha :)
2017. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak utólag látom, hogy mennyi esélyt adtam valakinek, aki amúgy egyáltalán nem érdemelte meg, hogy jópofizzak vele, mert én mindenben megpróbáltam neki segíteni, erre azt kaptam, hogy néha szándékosan sértegetett és bántott. De most már elengedtem ezt a barátságot, rájöttem, hogy sosem fogja megérdemelni, még utúlag sem, amiket eddig valaha tettem érte
2017. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan ember aki még soha nem tett ilyet.

Mindenkibe van szemétség az ember nem fekege fehér.

Miért kéne megvaltoznia?

Logic babe.

2017. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, kétszer küldte.

De komolyan tudsz olyat aki még sose volt szemét?

Nem vagyunk mi Jézus KRisztus.

2017. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Nálam is az a helyzet és már engem sem érdekel ez az ún.barátság.Dühit,hogy hülyének néz, szándékosan szemétkedik, pedig nincs rá oka.A lelki szemetével meg szeret nyakon önteni.
2017. márc. 14. 15:56
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló,a maga módján mindenkinek vannak furcsaságai,rossz lépései,ami éehet nem is szándékos inkább emberi jellem hiba,de van aki ezt próbálja jóvá tenni, az még rendjén is van.De az már nincs rendjén, ha folymatosan ilyen valaki, amugy játssza a kedveset, az aláztosat,szentet.És tudva tudja,hogy van ami nekem rosszul esik,rosszul érint és arra pakol még egy lapáttal.Ez már kicsit beteges viselkedésmód.
2017. márc. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!