Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek barátnő az ilyen?

Freedom_975 kérdése:

Szerintetek barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Már 1 éve tetszik egy fiú, ezt tudja a legjobb barátnőm is. Egy ideje furcsán viselkedik velem a barátnőm és a fiú is...mintha lenéznének, sokat piszkálnak, de nem poénból...sajnos, ha már így alakult, mástól kellett megtudnom, hogy összejöttek. A "barátnőm" annyit mondott, hogy bocsi...


És azóta hozzám sem szólnak, ha igen akkor is piszkálódnak... A pasija tudta, hogy tetszik nekem, de ez nagyon rosszul esett, hogy így becsaptak. Már 4 éves barátságot ápoltunk az illetővel...

Szerintetek barátnő az ilyen? :"(

Annyira rosszul esett...

15/L



2017. márc. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ, nem nem barátnő. Ignoráld őket, mást nem tehetsz. Nem vigasz, de gondolj arra hogy megtalálta a zsák a foltját, te meg majd találsz hozzád való fiút. Mindenesetre a csajnak négyszem között elmondanám a véleményem, nyugodtan, kulturáltan és utána nem szólnék hozzá többet. Egy fiú se ér többet mint egy barátság, legalábbis szerintem. Meg ennek lett volna egy másik, őszinte módja is, ha eléd állnak, és bevallják, hogy szeretik egymást. De ez így nettó görénység.
2017. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is erre gondoltam, de adni akartam nekik még egy esélyt....de ha belegondolok hányszor vágtak át, hányszor adtam új esélyt, nem hiszem, hogy ebből újra lehetne barátság...
2017. márc. 14. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdelemnek. Más lenne a helyzet, ha eléd állnak és színt vallanak. Én már jártam így, megmondták hogy ők együtt szeretnének lenni, hát beletörődtem, senkit nem kényszeríthetünk arra hogy szeressen,de eza hátad mögötti cselekvés..ez gerinctelen húzás. meg írtad, hogy nem ez az első eset. Vegyél egy nagy levegőt, és az energiáid fektesd egy igazi barátnő keresésébe. Ő meg majd jól arcra esik, de ne foglalkozz vele, nem érdemlik meg azt se, hogy egy percig szomorú legyél miattuk.
2017. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm ❤
2017. márc. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!