Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Milyen érzés nektek...

Nők! Milyen érzés nektek nőként a lét? Nőnek lenni könnyű számotokra? Hogy élitek meg a nőiségeteket?

Figyelt kérdés
Lelki, testi téren is érdekelnének a tapasztalataitok. Életkort is megkíván a kérdés. :)
2017. márc. 15. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szenvedek a menstruációmtól. Nem jó nőnek lenni. Én nő vagyok és nem szoktam azért férfiakat molesztálni, mert nekem szexuális igényeim vannak, de a férfiak molesztálnak ezért nőket.
2017. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szar. Minden téren. Az a sok szutyok ami kijön a lábad közt a serdülőkortól kezdve... A terhesség minden nyűge, a szülés meg ami utána jön. Aztán ahogy telik az idő egyre több minden betegség jöhet. Úgy menni dolgozni, hogy közben folyik belőled a vér és úgy csinálni mintha minden ok lenne.

Aztán a másik, hogy lenéznek. Ha valamit elrontassz, vagy elhibázol az azért vyn mert hülye nő vagy ugye, és semmihez sem értesz. Ha valamiért rossz kedved van, az hiszti. Autót vezetni se tudsz, ugyebár...És a rengeteg otthoni munka, aminek nincs látszatja, csak azt veszik észre ha nem csinálod meg.Az ember bekerokkan. Közben ugye munkába is jársz, gyereket nevelsz. Az egész egy rabszolgaság. A végén megcsúnyulsz és akkor az egyetlen dolog, a szépség is elvész, aztán a végén megdöglessz. Szóval szar. Én még sose hallottam férfit, hogy milyen jó a nőknek, bárcsak nő lehetnék. Ellenben azt jó sokszor és sokaktól, hogy miért nem születtek férfinak.

2019. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!