Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, volt egy balesetem...

Trutyimanó kérdése:

Lányok, volt egy balesetem régről és elvesztettem az egyik kezemet, randiznátok egy félkezű emberrel? 19f

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A vatta is a fél kezed miatt maradt a seggedben?
2017. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Tőből vagy csuklóból? (nem vagyok zseni a témában)

Ha amúgy szimpatikus, humoros és külsőleg bejön, szerintem igen.

2017. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
persze, ha szimpatikus, akkor engem nagyon nem érdekelnek a testi adott vagy éppen nemadottságai.
2017. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok, csak ezen nem múlna a dolog, ha amúgy szimpatikus a másik.

Ne aggódj ezen, sokszor az önirónia/humor sokat segít, plusz ha azt látja a másik, hogy téged nem zavar, akkor nagyobb eséllyel a másikat sem fogja.

25N

2017. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Egy kéz engem sem zavarna szerintem (bár nincs ilyen jellegű tapasztalatom), ha amúgy helyes az illető. Ha a lába hiányozna (ezzel kilőve a kirándulások lehetőségét) vagy nem lenne képes ellátni magát (nekem kellene tisztálkodásban segíteni stb), akkor nem randiznék vele. Lehet emiatt rossz embernek tartani, de tudom magamról, hogy nem érezném jól magam egy ilyen kapcsolatban, ráadásul én már abbana korban vagyok, mikor tervezne az ember, ilyesmivel én sajnos nem tudok, de ahány ember annyiféle. Biztosan van, akit ilyesmi sem zavar.
2017. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!