Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rám néznek az emberek és...

Rám néznek az emberek és látják hogy sebezhető vagyok lelkileg. De hogyan és miért?

Figyelt kérdés
Ha valakivel nézeteltérésem volt,akkor valamiért mindig tudta az a személy hogy engem pszichésen kell támadni,annak ellenére hogy igazán nem is ismert,tudta hogy így vagyok sebezhető. Ezt hogy érezhetik meg az emberek rajtam?
2017. márc. 18. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak nyilvánvaló jelei annak, hogy miként reagál adott ember egy helyzetre, eseményre és vannak kevésbé látható, finomabb, mondhatni metakommunikatív jelek is. A finomabb reakciókat jobb megfigyelők, tapasztaltabbak veszik csak észre a beszédből, a mozdulatokból, társas viselkedésből stb.
2017. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy látják. Mindenki így támad aki támadni akar, hogyan máshogy, testileg (?) senki nem fog senki neked esni és agyba főbe püfölni. Gyenge fizikumú ember vagy, ennyi.
2017. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétféleképpen lehet egy embert megtámadni, fizikailag, vagy lelkileg. Mivel -szerencsére- egy nézeteltérés kapcsán nem szoktunk egyből ütni, így marad a pszichés bántás. Egy vita hevében bárki odavágja bárkinek, hogy "hülye vagy!", aztán van, aki visszaszól, hogy te is, és ezzel el van intézve, más meg úgy érzi, hogy most megsebezték a lelkét.
2017. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!