Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányzik a gyerekkorom. A...

Hiányzik a gyerekkorom. A felnőtt világban nem találom a helyem. Hiányoznak a kirándulások, kalandok, a játék, én még mindig szeretek játszani. De már mindenki barátnőt meg családot tervez. én meg egyedül vagyok. Mit tegyek? 25f/aszex

Figyelt kérdés

ne ajánljátok a pszichológust!


1, nem egy mindent tudó lény.


2, jártam, szorongás miatt, de semmit nem tudott ezzel kezdeni.


3, jó drága is volt.



na szal, nagyon hiányoznak azok az élmények, azok a táborozások, azok a jó kis játékok, kalandozások, felfedezések stb.... mára már csak a fantasy regényekben, bizonyos játékokban, illetve a filmekben találok vígaszra. Na meg órákig tudok legózni és akár szuper autópályát építeni a kedvenc kisautóimnak... de közben meg felemészt a magány. aszexuális révén nem kívánom a szexet, taszít és gusztustalan számomra. olyan mintha megállt volna az idő 12 éves koromban. Jah, és ez NEM betegség, és a pszichológusom mondta hogy nem tud vele mit kezdeni.


2017. márc. 19. 20:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha van esélyed nőre, akkor viszont... Hajrá, kezdj el csajozni, és ismerd meg a valódi életet! Mert egyetlen egy számitógépes játék nem pótolja azt, hogy egy jó csajjal együtt vagy. Ha egyszer kipróbálod, rájössz te is.
2017. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Pedig a minecraft jó :P amúgy én tartanék cicát, vagy talán kutyát, de a kutyának kicsi lenne a lakás, nem fogom kínozni, a cica kaki meg nagyon büdös, bár a kutya szag is mindig ott van ha van kutya, viszont: allergiás vagyok mind a kettőre... kilőve az állat. talán tarthatnék papagályt :D de az meg túlélne engem xD elmegy a francba nehogymár egy madár túléljen xD
2017. márc. 19. 21:25
 13/22 A kérdező kommentje:

"Ha van esélyed nőre, akkor viszont... Hajrá, kezdj el csajozni, és ismerd meg a valódi életet! Mert egyetlen egy számitógépes játék nem pótolja azt, hogy egy jó csajjal együtt vagy. Ha egyszer kipróbálod, rájössz te is."


Te most tényleg ennyire KO vagy agyilag?

2017. márc. 19. 21:26
 14/22 anonim ***** válasza:
11,13 lol :D :D
2017. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"Gondolom a magány az ebben az esetben a játszótárs-magányt jelenti."


igen, pontosan ezt jelenti. Amúgy nagyon jól adtad amit mondtál :) Nagyon igazad van. A felelősségről meg ne beszéljünk.... gyerekként több felelősség szorult belém mint egyes nagy "felnőttekre" akik azt se tudják mire, vagy kire szavaznak pl mikor választás van. Mondjuk én is csak olyan hírből tudom, meg eleve utálom a politikát mivel halál unalom, de én legalább utána szoktam olvasni És nem, nem a blikkben, hanem megnézem ki milyen, és ÉN MAGAM szűröm le hogy kire érdemes.

2017. márc. 19. 21:38
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a problémát sose értettem. Én szintén felnőtt vagyok s szintén gyerekes. De a mai világban annyi féleképpen ki lehet ezt élni.

Nemrég vettem egy gumi kilövő pisztolyt. Barátoknak nagyon bejött, vettek ők is és a kertben szórakoztunk vele. Jelenleg távirányítós kisautókat rendeltünk. Veszünk fát, csinálunk versenypályát és majd egy-egy sör mellett a hétvégeken elversenyzünk. Eljárunk lézer-harcozni és minden egyéb dolgot csinálni. És ez nem zárja ki a család lehetőségét is. Csak olyan barátnő kell aki szintén szereti az ilyet. Nekem hatalmas szerencsém van a párommal.

Attól hogy valaki felnőtt korú még élvezheti az ilyen dolgokat. Sőt! Gyerekként sajnos nem engedhettük meg magunknak az ilyet, de jelenleg van elég pénzem ezekre. És én nagyon élvezem.

2017. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
És miért nem teheted meg?:D Ha neked ez jó akkor ezt csináld :D Érezd jól magad :D Nekem van barátnőm , mindenem megvan és én is néha úgy viselkedek mint egy gyerek és szeretek szórakozni:D Nehogy már robotok legyünk érzelmek és szórakozás nélkül :D Igaz nekem alapból nem volt gyerek korom, hamar fel kellett nőnöm pár magánéleti csapás miatt ,de most megtehetem :D
2017. márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Indíts egy youtube csatornát mint a Luckey,Zsdav meg ilyenek.Én onnan vágom őket hogy a srácaim 0-24ben tudnák nézni ahogy mások játszanak.Szerveznek közönségtalikat is ahol sorállás van autogrammért.Ebből akár el is tarthatnád magad. Amit a legót karira vagy bármire kapnak legtöbbször én rakom össze. Valami játékkal mindig játszom, most WOToztam vagy 2éven keresztül előtte klánháború azelőtt MOHAA.Valami mindíg van.Srácoknak szoktam mondani hogy azért jó fiúnak lenni mert mi egész életünkben játszhatunk. 40f


Ui.:De dugni azt szeretek.

2017. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Oké, hogy semmi szexuáils vonzalmat nem érzel egy nô iránt, de egy párkapcsolat nem csak a szexről szól...
2017. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Csak tippet szeretnék adni (nem biztos, hogy hasznos lesz).

Szerintem, ha szívesen lennél újra gyerek, akkor foglalkozz gyerekekkel. Szervezz programokat, tábort, meg ilyesmi. Vagy írhatnál könyvet. Kiélhetnéd a gyermek oldalad. Meg ha nagyon nem tudod mit kezdj magaddal segíthetnél másokon, hisz végül is szociális életre vágysz. Ismerkedj meg új emberekkel, találj magadnak egy barátot aki hasonlít rád. Persze nem látok a fejedbe, nem ismerlek, de gondoltam tippet írhatok. Hátha tudok segíteni.

2017. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!