Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányzik a gyerekkorom. A...

Hiányzik a gyerekkorom. A felnőtt világban nem találom a helyem. Hiányoznak a kirándulások, kalandok, a játék, én még mindig szeretek játszani. De már mindenki barátnőt meg családot tervez. én meg egyedül vagyok. Mit tegyek? 25f/aszex

Figyelt kérdés

ne ajánljátok a pszichológust!


1, nem egy mindent tudó lény.


2, jártam, szorongás miatt, de semmit nem tudott ezzel kezdeni.


3, jó drága is volt.



na szal, nagyon hiányoznak azok az élmények, azok a táborozások, azok a jó kis játékok, kalandozások, felfedezések stb.... mára már csak a fantasy regényekben, bizonyos játékokban, illetve a filmekben találok vígaszra. Na meg órákig tudok legózni és akár szuper autópályát építeni a kedvenc kisautóimnak... de közben meg felemészt a magány. aszexuális révén nem kívánom a szexet, taszít és gusztustalan számomra. olyan mintha megállt volna az idő 12 éves koromban. Jah, és ez NEM betegség, és a pszichológusom mondta hogy nem tud vele mit kezdeni.


2017. márc. 19. 20:46
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
majd felnösz ha szerelmes leszel, ha találsz vkit aki megfog, teljesen kifordulsz majd, aztan mehet a kukaba a kis lagoooo, nyugi, sokan vannak igy.
2017. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én valahol megértelek.

Imádom az ilyen kis "hülyeségeket" meg figurákat, játékokat, főleg az animációs filmeket és meséket, aminek érdekes a története és/vagy szép a grafikája. :D


Párkapcsolatot is csak úgy tudnék elképzelni, hogy együtt bohóckodok valakivel, játszunk, meg filmezünk, meg közös cosplayt készítünk.

Aszexnek azért nem mondanám magam, de egy jó játék, vagy anime engem jobban lekötne valószínűleg. xd

Ahogy te is írtad elég visszataszító valahol... nem mondom hogy nincs kivétel, de azért legtöbbször ez az igazság.


Aki írta, hogy meg lát egy jó csajt és mit gondol... Én sokszor meglátok helyes fiút, aki esztétikailag tetszik, megnézem milyen szép a szeme, vagy milyen érdekesek a vonásai, de csak olyan értelemben tetszik, mint egy szép kép, vagy plasztika, nem gondolok bele semmi mást.

20/l


Kérdező ha még látogatod a kérdést másik regisztrációról, akkor lenne pár kérdésem a fatasy/mesék és mentalitás kapcsán, mivel valamennyire hasonlítunk, de vannak intenzitásbeli különbségek. :)

2018. jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!