Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért parodizálják ki ennyien...

Miért parodizálják ki ennyien "Kasszás Erzsit"?

Figyelt kérdés

Már kb a 10. vagy 12. paródiát dobja ki a youtube, mert megnéztem az eredeti reklámot. És a legtöbb paródiát már több tízezer, vagy akár már 100-200 ezer ember megnézte.

Ezzel a sok paródiával meg véleményes videóval kap egy rakás ingyen reklámot a CBA. Ráadásul Erzsit is fikázzák a kommentekben, pedig egyrészt ő egy nagyon tehetséges és nagyon szimpatikus színésznő, másrészt ez csak egy reklám amiben elvállalta ezt a szerepet.


Miért kell ennyire kiparodizálni, fikázni, leszólni? Az ingyen reklámokról nem is beszélve. Ha ennyire nem szeretik a CBA-t, minek gyártanak neki ingyen reklámot?


Nektek mi a véleményetek erről az egész Kasszás Erzsi dologról?

Nekem tetszett a reklám, fülbemászó, amit nehezen felejt el az ember.



2017. márc. 20. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én keveset tévézek, szóval előbb a netes mémekkel találkoztam, és valami borzasztó debil, mónika show szintű agypusztítást vártam. Amikor rákerestem, akkor jöttem rá, hogy csak egy reklám. Megnéztem és én sem értettem ezt a nagy mém és fikázás cunamit.

Szerintem poénos és tényleg ilyenek az eladók kb, kivéve a mosolygást :D

Szerintem sokkal rosszabb és idegesítőbb reklámok is vannak.

2017. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Na igen, a Fluimucil-os Ábelhez képest ez kész felüdülés. :D
2017. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A reklám elérte a célját. Kevés pénzből beszédtémát csináltak. Pl.most mi is erről értekezünk itt az oldalon. Itt van Erzsi és vele a CBA.
2017. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Mert valljuk be, irritáló egy reklám. A színésznő valóban nem tehet arról, hogy ennyire gagyi szerepet kellett eljátszania, de az emberek a reklámban nem a színésznőt, hanem Kasszás Erzsit látják.

A reklám maga meg tényleg béna. Lehet, hogy neked tetszik, ízlés kérdése... szerintem pont, hogy irritáló. Igen, nehezen felejti el az ember, de ez pont az a kategória, amit miután hallott, azt kívánja, bár elfelejtené. :D

Ami pedig a reklámértéket illeti: vajon a negatív reklám mennyire reklám?

2017. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Mert direkt egy csúf nőt választottak egy lepukkant áruházlánc reklámozására. Különösen humoros amikor a bolt tisztaságát és ragyogását említi amikor köztudottan hót mocskos lepukkant koszos boltok a vidéki üzletei annak aki Erzsivel reklámoztat.
2017. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!