Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képesek a témára...

Miért nem képesek a témára koncentrálni?

Figyelt kérdés
Régebben többször leírtam a véleményem egy-egy cikk alá viszont manapság inkább megtartogatom a véleményem amíg egy ismerőssel megvitatom. Az emberek véleményem szerint hazánkban főként(de nem csak itt) nem képesek vitázni és inkább kígyót,békát kiabálnak a másikra, minden szellemi erejüket akármilyen kevés is legyen abba fektetik, hogy a másik torkán lenyomják a saját igazukat. A hétvégén olvastam egy véleményem szerint egész korrekt cikket a Csíki sörös témáról, a cikk maga tetszett. Viszont a komment szekciótól végig szaladt rajtam az ideg, eleinte egész értelmesnek tűnő válaszokat olvastam. Viszont aztán jött a sz*r dobálás "Viktor így", "Mészáros te mocsadék", "rohadtroman kutyk!!!", "Eu így Eu úgy" ez az egyik része, hogy teljesen témaidegen dolgokról írnak a másik az, hogy nem hajlandóak információkat elfogadni. Ahogyan én látom szinte minden cikk alatt ez van és mindenbe bele kell vinni a személyes sérelmek miatt a politikát és a sárdobálást is.

2017. márc. 20. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Régebben facebookon jó pár cikkhez hozzászóltam, reagáltam, hasonló dolgok. Értelmesen, összeszedetten. Aztán rájöttem, hogy az égvilágon semmi értelme. Simán volt, hogy több lájkot kaptam a hozzászólásomra, mint amennyi magán a cikken volt, de szöveges válaszok tekintetében csak az általad leírt reakciók érkeztek.

De pl. ezen az oldalon is hasonló a helyzet. Rengetegszer látom, hogy összeszedett érveket lepontoznak, de valami egyszerű bullshitet fel.


Összegezve: A legtöbb embert nem érdekli más véleménye és tévedhetetlennek tartja magát. Nem a téma érdekli a többséget, hanem az, hogy ő ért hozzá.

2017. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!