Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire buknak manapság a kiscsajok?

Mire buknak manapság a kiscsajok?

Figyelt kérdés

25 vagyok, nagyon megtetszett egy 18 éves csajszi, de nem igazán tudom, manapság mi kell ezeknek a lányoknak. Volt egy hosszú kapcsolatom, a lány akkoriban annyi volt, mint most, akit kinéztem.

Én nem nagyon élek ilyen online életet, facebook van, de talán 1-2 kép, semmi kirakat az egzisztenciáról, kocsiról, stb. Nekem ez az üzenet írogatás is annyira steril, de ha ilyenre adnám a fejem, hogy érdemes nyitni?



2017. márc. 20. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem tartod soknak azt a 7 évet?
2017. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te annak tartod? Nem feleséget keresek.
2017. márc. 20. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tartod soknak azt a 7 évet?"

Miért is lenne sok a 7-év? Mikor egy 60-éves házasodik egy 30-évessel az sok, igen, de hát ezzel mi van? Mindketten még fiatalok, erről az a Radics Petis jelenet jutott eszembe mikor a 11-éves kisfiúnak túl fiatal a 10 éves lány xD.


Kérdésre válaszolva, én nem általánosítanék a helyedben hogy a mai 18-éves lányoknak mi jön be. Hát, mindenkinek más, tényleg másabbak lettek a mai 18-évesek, de attól mindenki egy egyéni karakter, és mindenkinek más jön be. Még azok között is nagy különbség van, akik naponta 100 képet kitesznek magukról facera. Egyik úgy fent hordja az orrát hogy hozzászólsz, már azt hiszi bele vagy zúgva, másik meg tiszta normális, és bármilyen témáról szivesen elbeszélget.

2017. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, értem én, nem ősember vagyok, csak valahogy az jön le, hogy a legtöbb kiscsaj azon versenyzik kinek van jobb ruhája, meg hol volt, stb. érdemes villogtatni előttük egyből, hogy kinek mennyi pénze van?
2017. márc. 20. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
#3 hát pedig sok az!
2017. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Pedig pont hogy a face profilod kéne kipattintanod első lépésként! Szerintem valami menő/izgalmas tevékenységet találj ki pl motorozás amivel le tudod nyűgözni! Éreztetned kell, hogy menő vagy, laza vagy, van lóvéd és nem egy kis 18 éves p,cs, hanem f,sza, érett férfiember vagy! Hajrá!
2017. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!