Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miert csinalja...

Szerintetek miert csinalja ezt valaki?

Figyelt kérdés

Hihetetlen egy csaj, olyasmikkel dicsekedik, amikkel mas evek ota rendelkezik, pl evek ota van jogositvanyom, o most kezdte el csinalni, majd elkezdi nekem meselni, hogy ilyen vizsgalatokra kellett menjen olyanokra, stb.

Ha netalan el kell menjek valahova rogton meseli ott nekem, hogy jaj o holnap nem tud jonni, mert dolga van, es ha kell ezt elmondja naponta 5x arra varva hogy megkerdezzem, hogy hova. Viszont engem nem erdekel mas dolga, ezert nem kerdezem.

Valamelyik nap eloadas aztan szeminarium volt az egyetemen, eloadasra nem mentem, szeminariumon kerdezi a tanar, hogy na ki szeretne az utolso gyakorlatot megoldani, mire odavagja nekem a csaj,hogy oldjam en, ugyse voltam elso oran.


2017. márc. 21. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy egyetemista létedre azt gondolod mindenki évek óta rendelkezik jogosítvánnyal. Sokan nem és nekik igenis nagy szó, ah siekrül rá pénz gyűjteni és elkezdhetik. Ez egy élmény és az ember szívesen meséli el az élményeit. Ha nem érdekel a lány kerüld el. Felnőtt ember vagy nyugodtan mondd meg a másiknak, hogy ne haragudj, de én nem vágyoma társaságodra vagy kérlek hagyj egyedül. Azzal, hogy azt mondja old meg te a feladatot sem bántani akar. Sok szociálisan annyira nem fejlett ember van, aki nehezen kommunikál vagy görcsösen próbál barátkozni..stb. Ezek az emebrek sokszor nem veszik észre magukat, de a többség megérti ha megmondod neki, hogy te erre nem vagy vevő. Ennyi az egész. Nem kell egyből bántani érte vagy megszólni. Nem akar ártani neked.
2017. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de mifelenk ezt mocskolodasnak veszik. Miert oldjam meg en? Ha meg akarom oldani, akkor szolok, hogy vallalom.

Mas is megcsinalta a jogsit, megse vergodott, hogy jaj ide kellett menjek meg oda. Nem vagyunk baratnok, nekem ne dicsekedjen ilyesmivel.

2017. márc. 21. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint hol van ebben mocskolódás?
2017. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég könnyen le lehet szűrni miért dicsekszik.

Azért, mert ő azt hiszi ez nagy dolog, nem tett eddig ilyen "nagy" dolgokat, most végre van mit mondjon másoknak, van miről beszélnie, van ami adja az önbizalmát hogy hmm, ő is ér valamit, és ezt meg is akarja mutatni neked, mert másoktól függ keményen.

2017. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!