Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnek nem lusta lenni,...

Hogy tudnek nem lusta lenni, es bejarni iskolaba? Hogyan tudnam ravenni magam. Tovabbiak lent

Figyelt kérdés
Masfel eve nem jarok be az egyetemre es jovo ilyenkor vegeznem kellene, de ha igy folytatom kirugnak. Nem tudom ravenni magam hogy bemenjek. Furan hangzik de felek osztalytarsaimtol, meg maguktol az emberektol is. Emiatt mar a reggeli 1:35 vonatozas is nehezkes. Egyeduli lany vagyok a csoportban. Az is nehezemre esik h idoben felkeljek, illetve hogy felszaljak a vonatra. A zhkra tanulok de ott a problema hogy ebben a felevben meg egy zh-n sem voltam bent hiaba tanultam ra. Szerencsem van, mert a tanarok nem irkaljak a neveket hogy ki hianyzik. Eddig sosem volt buntudatom emiatt, de most mar igen. Kerlek adjatok otleteket, hogyan tudnek valtoztatni.
2017. márc. 22. 11:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Plusu szegyenlem is magam ha emberek koze kell mennem, mert nem vagyok a szep es vekony kategoriaba sorolhato. Ami meg radob arra h ha fel is kelek, belenezek a tukorbe elszomorit, es odajutok hogy inkabb itthon maradok.
2017. márc. 22. 11:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Elõbb hozd rendbe a lelkivilágodat, ebben talán egy szakember is segithet, és utána örömmel fogsz menni bárhova.
2017. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De, rá tudod venni magad. Akarni kell, s az agyad irányít.


Azonban te depressziós tüneteket mutatsz, így mielőbb menj pszichiáterhez.

2017. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy ha nem jarsz be es nem vegzed el, akkor mehetsz takaritani vagy gyari munkasnak, esetleg arufeltoltonek es egy egyszobas kis alberletet is alig fogsz tudni fizetni. Nyomorogni fogsz, a maganyba menekulsz majd, ezaltal meg jobban fogod utalni az eleted es meg inkabb felni fogsz mindentol mert - akkor mar jogosan! - kisebbrendusegi erzesed lesz.


El akarod ezt kerulni? Jarj be es tanulj.

2017. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az elején bejártál, akkor mi történt amiért nem akartál többet bemenni? Piszkáltak a csoporttársaid? Szereted egyáltalán a szakot?

Sok egyetemistánál eljön a mélypont, amikor már úgy érzi nincs motivációja, már nem is érdekli az a szak amire jár. Ha az emberek miatt nem akarsz bejárni, akkor velük meg ne foglalkozz (tudom könnyű azt mondani) csak koncentrálj a tanulásra, a céljaidra.

Amúgy megkérdezhetem milyen szakra jársz, hogy nem kell egyáltalán bejárni?

Esetleg még egy másik megoldás ha átmész levelezőre.

2017. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!