Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kikészit a férjem, szerintetek...

Kikészit a férjem, szerintetek normális amit csinál?

Figyelt kérdés
Szeret,de teljesen kisajátit magának.Többször volt már olyan hogy ő több órás filmekből többet is megnézett egymás után,miközbe nézte megállitotta odajött hozzàm hogy mit csinálok.Mondtam neki hogy netezek mér baj?Azt mondta hogy baj merthogy addig sz...őrá.Kiosztottam hogy mit képzel ő nézi a filmét énmeg az ő seggét fogom nyalni közbe vagy mi?Én nekem már nem is lehet szabadidőm?Ez mi nem ha nem kisajátitás?
2017. márc. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem...de az sem normális, ahogy te reagálsz rá.
2017. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szóval az a problémád, hogy miattad leállította a filmet és elment utánad érdeklődni? Neked valami komoly problémáid vannak a fejedben. Van hogy én is nézek filmeket egyedül, vagy a párom is, de néha néha ilyenkor egymásra nézünk. Mi a baj ezzel? Inkább akkor le se sz.rjam és zárkózzak be a szobámba egy teljes napra, mert én most "élvezem a szabadidőmet"?

"Kiosztottam hogy mit képzel ő" hát én kérek még bocsánatot helyetted, hogy a férjed fel mert téged keresni...


Tipikus házisárkány vagy kedvesem.

2017. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát én azért az ő szemszögéből is meghallgatnám a dolgot...
2017. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Már az se normális hogy valaki több filmet néz meg. Primitív filmeken mit lehet nézni?

Nekem is ilyen bunkó az asszony, betegesen film néző. Én szerintem igazad van, én megértelek.

2017. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
utolsó nem igazán érti a kérdést :D :D
2017. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak veled szerette volna nézni a filmet. Jó dolog dolgokat együtt csinálni. Csinálhattátok volna úgy is,hogy előbb együtt megnéztek egy filmet és utána együtt neteztek.
2017. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebből nem értek semmit mindegy
2017. márc. 21. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!