Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lett lakótársamnak?

Mi baja lett lakótársamnak?

Figyelt kérdés
Novemberben költöztünk egy albérletbe az egyik középiskolás haverommal. Eleinte semmi probléma nem volt, mostanában viszont teljesen megkattant valami a fejében. Szerintem teljesen abnormális, hogy valaki elkezdi a Pain & Gain "eszméit" vallani, lakótársam viszont még nekem is elakarta magyarázni, hogy menni igazság van a Daniel Lugo karakter szavaiban. Mikor elmondtam neki miért totális idiotizmus az egész akkor meg elkezdett pattogni, hogy a magam fajta ezt nem értheti. Mindig sír amiért folyton tanulnia kell én meg soha nem tanulok csak gépezek meg lejárok kondiba(egyedül járok vagy szaktársakkal mert lakótársam okoskodik és ezért nem tudok nyugodtam leedzeni sem tőle). Azt nem képes felfogni, hogy a legtöbb feladatomat meg anyagomat csak géppel tudom elérni. Ezekkel nem foglalkoztam eleinte viszont például két hete haza mentem és mint kiderült a kis haverjaival a hétvégén megitták a söreimet meg a boromat. Aztán mikor számon kértem csak egy blokkot adtam a kezébe 6950 Forintos végösszeggel ő meg még megsértődött, hogy miért neki adom nem is ő volt hanem a haverjai. A legnagyobb gerinctelenség az volt, hogy nekem meg terelt mert nem tudunk elmenni sehova mivel ő tanul. Aztán emlékeztettem első nap megbeszéltük többek között azt is, hogy akit felhozunk azért mi vagyunk a felelősek. Eljátszotta a mártírt de megvett mindent ami hiányzott. Mosogatni, takarítani nem sűrűn szokott, viszont a mosogatáson múltkor össze is kaptunk mert én pont mosogattam és látta, hogy én pofátlan nem mosogattam el egy heti mosatlanját. Megmondtam neki, hogy nem az anyja vagyok meg nem is a bejárónője. Tényleg igaznak tűnik, hogy lakva lehet megismerni igazán az embert.

2017. márc. 27. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Éretlen, de legfőképp érdektelen. Nincs motivációja, hogy rendet tartson maga körül.
2017. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ezt én is megjártam annó egyetem kezdésnél. Középsulis osztálytársammal költöztem össze, aki se takarítani, se semimt nem volt hajlandó csinálni (pedig lány). Azóta megfogadtam, hogy nem költözök össze barátnővel, mert csak megromlik a barátság.
2017. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is volt olyan lakótársam, akit egyszer otthagytam két hétre (mondtam neki, hogy nem leszek itt), és arra jöttem haza, hogy a szemeteszsákoktól nem bírom kinyitni a bejárati ajtót, mert a kisasszonynak nem volt ideje kivinni őket az öt méterre lévő szemétledobóba. Amint lehetett, elköltöztem.

A sör, bor, kávé elfogyasztása nálam automatikus háborút eredményezne. Legalább egy telefont dobjon, hogy megihatja-e. Vagy mondjuk vegyen helyette egy ugyanolyat.

2017. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt tanévet kihúzod aztán új lakótársat keresel. Én a helyedben keményebben odaszólnék neki. Pl vagy elmosogatsz vagy hívod a főbérlőt a mocsok miatt. Csinálj felvételt a kupijáról!

Szerintem alap, hogy más holmijához nem nyúlunk.

2017. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!