Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mi az emberek baja a koverekkel?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kövér, dagadt, tehén, baj, probléma, túlsúly, testsúly, súly, zsír

2017. márc. 15. 20:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Nem esztétikus, egészségtelen.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont 2017. márc. 15. 20:09 Privát üzenet
A kövér emberek lelketlen zsírgócok. Magamon legalább is azt tapasztalom, hogy így kezelnek, pedig a 193 cm és a 120 kiló ANNYIRA nem vészes, főleg hogy eloszlik... Ez van.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont 2017. márc. 15. 20:14 Privát üzenet

Nekem semmi az égvilágán.

De mi számít kövérnek?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont 2017. márc. 15. 20:28 Privát üzenet
KEttes vagyok: Engem annak neveznek sokan sajnos... Pufi arc, toka, meg has. Nálam ennyi, de mindenből csak kicsi, mert mint mondtam magas vagyok és eloszlik. Nem értem miért kell engem azért bántani mert nem csak kétszer eszek naponta, vagy nincs TÖKÉLETES GENETIKÁM mint egyes embereknek...

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/16Időpont 2017. márc. 15. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat én mar azt se tudom mi számít kovernek... En nem vagyok az, de van egy baratnom akit folyton kibeszelnek a háta mögött, es nagyon elegem van... Utcso, rosszul csinalod! Nem szabad napi kétszer enni, mert nem indul be az anyagcserét, napi 6szor 7szer kell kisadagot enni :)

# 5/16Időpont 2017. márc. 15. 20:34 Privát üzenet
5. Ez tévhit, hogy a napi sokszori evéstől indul be az anyagcseréd, az étel összetételétől, és a mozgástól függ leginkább.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont 2017. márc. 15. 20:38 Privát üzenet
Tudom, hiába az úszás, edzés, napi 1 óra vagy 2 minimum! De nagydarab vagyok, ez van... Mindig is kilógtam az osztályképekről MINDKÉT irányba xDD

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont 2017. márc. 15. 20:39 Privát üzenet
* Pedig örökké középre állítottak xD

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont 2017. márc. 15. 20:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó, igazad van rosszul fogalmaztam. Napi 6-7 kis adag egeszseges étel :)

# 9/16Időpont 2017. márc. 15. 20:41 Privát üzenet

Értelek titeket egyébként, de hát ilyen az élet. PRóbálom öniróniával kezelni.

Nem vagyok dagi csak kihíztam az izompólót :D

Ehhez hasonlókkal jól megvagyok. Egyszer kipróbálom már hogy a vonat visszapattan-e rólam...

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont 2017. márc. 15. 20:41 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azok az emberek, akik rosszindulatúan irigyek a fiatalokra, a saját gyerekeikkel is így vannak?
A soproni sör miért fest ilyen igénytelen képet a magyarokról a reklámjaiban? (a reklámban kövér, elhízott, állandóan csak zabáló, ápolatlan, nagy hajú emberek láthatók)
Hogyan őrizzem meg a hidegvérem, mikor leordítanak a munkahelyen vagy a bunkó szomszédok?
Meghülyültek körülöttem az emberek, vagy én vagyok túl érzékeny?
Az emberek zöme nem képes felfogni, hogy miről szól egy szöveg, amit elolvasott? Miért van ez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!