Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön be ennyire ez a...

Miért jön be ennyire ez a stílus? Előző életemben az voltam?

Figyelt kérdés
Nos, én fehér vagyok. De iszonyatosan bejön a négerek stílusa. Minden. A zene, az öltözködés, a viselkedés, a sportok, Amerika, stb. Egyfolytában a rap zenét hallgatom, olyan cuccokban járok mint ők Amerikában, és úgy is viselkedek. Aranyfogat is szeretnék majd csináltatni, és arany nyakláncokat is hordok. Rohadtul bejön a stílus, ez az életem.

2017. márc. 27. 16:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, semmi baj a rap zenével! Egy egy zenei stílus! Ahogy a négerek stílusa is egy stílus! Ugyan mi bajuk van vele? Aki lenézi a stílust, az a négereket nézi le! Megjegyzem, hogy a bűnözők stílusa nekem sem jön be. De nem a stílus miatt, hanem amiatt, amit magában hordoz. A fiatalságot jóra kéne ösztönözni, nem rosszra, és nem "rossz emberek" stílusára. Kérdező, szívemből kívánom maradjon meg a stílusod! Sose nézd le más stílusát, akkor se ha hegedűzik és reneszánsz ruhákba jár, akkor se ha metált hallgat, és akkor se, ha nincs semmi stílusa! Még csak furának se gondold, hiszen miért lenen fura? Ő ebben élt, lehet a szülei is ilyen stílusú zenéket hallgattak. ha neki nem tetszik, akkor majd stílust vált, de SOHA ne szólj le senkit, hiszen tudod milyen rossz, ha téged szólnak le a stílusod miatt! A társaidat is ilyen gondolkodásmódra ösztönözd, mert a társaid nem Jutka nénire hallgatnak, hanem rád, a társaikra, így TE vagy az, aki jó útra tudod irányítani a többieket! Csak élj úgy, hogy ne zavarjon más stílusa, ne is hidd furának, mert a"furának" nézés magában hordozza a gyűlöletet vagy az ellentétet. Ne, ne is nézz furának senkit! Egyszerűen csak más mint te! Nincs ezzel baj, ahogy az sem baj, ha te vagy sokmindenben más, mint a többség! Ez egy elv, egyszerűen élj így, élj ebben, a stílusoddal együtt, mutasd meg, hogy a rágalmak nem igazak rád, peregjenek is le rólad, ne is törődj velük, ha mégis, akkor azt úgy tedd, hogy csak azért is megmutatod, hogy te különb vagy! Legyél erős, bátor, jószívű, legyen ehhez is bátorságod, erőd és kitartásod, sőt, legyen alapelv az életedben! Mutass utat a társaidnak, és bizonyíts jellemedről azoknak, akik "különbségükre" hivatkozva belédkötnek. Ne őket húzd le, azzal hogy belédkötnek már lehúzzák magukat. Egyszerűen te legyél különb náluk, ezzel már bizonyítasz! Te állj így a világhoz, neveld a többieket is jó útra, de ne is ezért legyél jó, ne csak a bizonyítás miatt, hanem egyszerűen legyen életcélod a már leírtak miatt. Legyél rendes, becsületes és bátor, és segítőkész, és elfogadó!
2017. júl. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Te de gcibuta vagy uram atyám.

Sosem fogsz kijutni, itt meg a fehérek nem hagyják majd, hogy gettósodjanak a fehérek. Nem értem miért akarsz az alsóbbrendű faj tagja lenni, de csak gratulálni tudok a degenerált stílusodhoz ilyen idősen.

2017. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
#22 Miért beszélsz így a kérdezővel? Mikor beszélt ő így veled? Ne beszélj vele így! Ne, ne azt nézd, hogy veled milyen. Figyelj, hogy áll hozzá másokhoz! De akkor is, ahelyett, hogy szidnád, legyél vele kedves, és törekedj a jóra, és hogy megváltoztathasd jó irányba! Most legalább tudja a kérdező, hogy milyen hozzáállásra ne reagáljon semmit! Ez volt az első "próbatétel", maradj kérdező erős, bátor, és mindeközben jószívű, akárhány próbatétel is jön! Hiszen a próbatételek edzik meg az embert! Legyél erős és jó, maradj segítőkész, bátran állj ellen a rossznak és az akadályoknak, maradj meg ebben kérdező!
2017. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
És maradj ilyen mindig! Az élet maga egy próbatétel, és nem egy próba lesz benne, nem is 20, de nem is 200. Lesz, amennyi lesz! Te csak legyél jó!
2017. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23-as, hogy beszélek vele? Őszintén? Mi ezzel a baj? Nem szeretem az idiótákat, és úgy beszélek velük, hogy megértsék.
2017. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#23, a kérdező még sokkal bunkóbban beszélt annál a válaszolónál akit te kifogásoltál...
2017. júl. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem! Te a kérdezőt egyszerűen idiótának tartod, ezért beszélsz vele így! De nem idióta a kérdező! Másrészt, soha senkivel sem szabad így beszélni, azért főleg nem, mert "szerinted idióta".
2017. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmi baj a rap zenével! Egy egy zenei stílus! Zenei stílussal pedig sosincs baj! Az ember jellemével van baj! Mindig az okozza a gondot, sohasem a stílus! Kérdező, te egy király srác vagy, nem kell senkit se szidnod vagy ócsárolnod, hogy ezt bebizonyítsd! Mégis ki és mi jogon hibáztat a zenei stílusodért? Semmi joguk! nem csak nekik, senkinek! Megjegyzem, hogy a bűnözők stílusa nekem sem jön be. De nem a stílus miatt, hanem amiatt, amit magában hordoz. A fiatalságot jóra kéne ösztönözni, nem rosszra, és nem "rossz emberek" stílusára. Kérdező, szívemből kívánom maradjon meg a stílusod! Sose nézd le más stílusát, akkor se ha hegedűzik és reneszánsz ruhákba jár, akkor se ha metált hallgat, és akkor se, ha nincs semmi stílusa! Még csak furának se gondold, hiszen miért lenen fura? Ő ebben élt, lehet a szülei is ilyen stílusú zenéket hallgattak. Ha neki nem tetszik, akkor majd stílust vált, de SOHA ne szólj le senkit, hiszen tudod milyen rossz, ha téged szólnak le a stílusod miatt! A társaidat is ilyen gondolkodásmódra ösztönözd, mert a társaid a társaikra hallgatnak leginkább, nem a rendőrökre vagy a szomszédra! Ne várd, hogy "majd megjavul", mert nem fog! Miért tenné? TE vagy az, aki jó útra tudod irányítani a többieket! ne úgy, hogy megszakadjon a kapcsolat, inkább csak mutass utat, ezzel nem csak a társaidnak, hanem azoknak is bizonyítasz, akik valami jellemtelen alaknak néz! Bizonyítsd különbségedet nem kell nagyra gondolnod, nem kell munkádnak érezned, egyszerűen csak élj így, maradj meg a jóban, hogy a jó is megmaradjon benned!


Csak élj úgy, hogy ne zavarjon más stílusa, ne is hidd furának, mert a "furának" nézés magában hordozza a gyűlöletet vagy az ellentétet. Ne, ne is nézz furának senkit! Egyszerűen csak más mint te! Nincs ezzel baj, ahogy az sem baj, ha te vagy sokmindenben más, mint a többség! Ez egy elv, egyszerűen élj így, élj ebben, a stílusoddal együtt, mutasd meg, hogy a rágalmak nem igazak rád, peregjenek is le rólad, ne is törődj velük, ha mégis, akkor azt úgy tedd, hogy csak azért is megmutatod, hogy te különb vagy! Legyél erős, bátor, jószívű, legyen ehhez is bátorságod, erőd és kitartásod, sőt, legyen alapelv az életedben! Mutass utat a társaidnak, és bizonyíts jellemedről azoknak, akik "különbségükre" hivatkozva belédkötnek. Ne őket húzd le, azzal hogy belédkötnek már lehúzzák magukat. Egyszerűen te legyél különb náluk, ezzel már bizonyítasz! Te állj így a világhoz, neveld a többieket is jó útra, de ne is ezért legyél jó, ne csak a bizonyítás miatt, hanem egyszerűen legyen életcélod a már leírtak miatt. Legyél rendes, becsületes és bátor, és segítőkész, és elfogadó!

2017. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#27, az előző válaszom is magában hordozza, de akkor leírom mégegyszer, mert látom nem érted: azt a választ, amit te kifogásoltál NEM én írtam.
2017. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én a 69%-osnak írtam. Aki akkor még 68%-os volt. Bocsánatodat kérem, hogyha félreérthető volt, hogy kinek írom. Bár valójában mindenkinek címeztem. Mert amiket mondtam, az nem csak a kérdező esetére vonatkozik, hanem mindenkiére.
2017. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!