Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden fiú ilyen felszínes?...

Minden fiú ilyen felszínes? (közvéleménykutatás)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék általánosítani de a fiúkkal eddig találkoztam/beszélgettem bárhol legyen az suli, internet stb. Mindet a kinézetem érdekelte nem a személyiségem

(jó nyílván együtt kell a kettő de azért ezt túlzásnak gondolom)

Ha valakinek nincs alpári személyisége, nem deszka és nincs rajta 5kg vakolat akkor már nem kell senkinek. Ez mindenkinél így van? Vagy csak én botlom ilyen hihetetlen felszínes emberekbe?!

14/L

Ui.: utálkozó válaszolók kíméljenek köszönöm



2017. márc. 29. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Utálom a deszka csajokat, de nyilván duci se legyen.

Utálom ha egy csajon 5 kiló smink van.

Utálom ha alpári személyisége van egy lánynak.


Egyéb kérdés?

16F

2017. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted a kérdésed mi, ha nem felszínes?
2017. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

14 éves vagy, szóval arra tippelek akikkel találkozol/beszélgetsz, ők is hasonló korúak.


A gond az, hogy nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy van a testi érettség, és van a mentális érettség. Ha valakinek nincs meg a mentális érettsége hogy felfogja mi az a párkapcsolat, - márpedig az esetek !többségébe! 14 éves korban ez a felfogás még nem lesz meg - akkor logikus, hogy bármiféle érzelmi kapcsolódás helyett olyat fognak keresni akivel "menőzhetnek", akivel a külvilág számára jól fognak kinézni.


Leegyszerűsítve: A korodbeli fiúkban még benne van az az érzés, hogy csak a legjobbat szabad, mert azzal nem égnek le. Hülyén hangzik, de igaz, és ez meghatározó dolog lesz amikor leállnának egy lánnyal beszélni.


Ami viszont fontos, hogy nem okolhatod azt akinek még nincs meg ez a mentális érettsége, nem ő tehet róla. Valószinűleg a legtöbb ilyen személy meg volt változni, de addig el kell fogadni, hogy ez van. Na majd ha valaki 24-25 évesen ilyen, akkor nyugodtan mondjad rá, hogy "ez hülye"


14 évesen ne várd, hogy könnyen olyan fiúba botolj akinek nem a külső lesz a fontos. És ezzel nem nyomom a szokásos dumát hogy "mit akarsz te 14 évesen fiúzni?!?!?!", ez egyszerű igazság

2017. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. márc. 29. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2017. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Uhh, mi ez a kérdés. Mi ez az általánosítás.

Nem, nem csak te botolsz felszínes, éretlen emberekbe.

Szerinted pl. én nem látok elég hülyét nap, mint nap?


14 éves vagy. Szinte úgy tetted fel a kérdést, mintha sietnél valahova. De hova? 14 éves vagy könyörgöm...


"Ha valakinek nincs alpári személyisége, nem deszka és nincs rajta 5kg vakolat akkor már nem kell senkinek. Ez mindenkinél így van? Vagy csak én botlom ilyen hihetetlen felszínes emberekbe?!"

"Alpári személyiség" alatt mit értesz?

5 kg vakolat... Persze, olyanok is vannak, de legalábbis az pl. az én sulimban nem ez a jellemző. A lányok nagy része igényes, látszik, h törődnek magukkal.

A fiúk is... Viszonylag kevés tipikus "páva" van. De! Nagyon sok az éretlen, gyerekes ember. Lány, és fiú is.

Számodra az az elismerés, hogy mennyi fiú lohol utánad?

Ez az elismerés? Ismerd el magad, mint fäszä csaj, sz$ärd le , hogy hanyadik barátnője/barátja van az osztálytársaidnak/haverjaidnak. Ne mások élete alapján akard a magadét élni.

16F

2017. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
persze én is a külsőt nézem de nem vagyok annyira válogatós csak minimálisan nézzen ki az illető kedvelem ha sovány kedvelem ha ducibb a hajszin szemszin nem lényeg alacsonyak jobban bejönnek de a magasakat sem utasítom el mellméret akár kicsi akár nagy nem számít fenék méret akár kicsi akár nagy nem számít (persze vonzóbb a nagyobb fenék és nagyobb mell) és igazán udoritonak találom a túlzott sminket ha mértékkel van használva az ok... illetve legyen kedves és ne legyen alpári xd
2017. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert egy 14 évesnek a személyisége is felszínes.
2017. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem minden fiú felszínes, csak néhány. Ahogy csak néhány lány olyan buta, hogy általánosítja az egész másik nemet mert 14 évesen nem bír megmaradni a valagán és már a fiúkon jár az esze.
2017. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te vagy a felszínes drágám :) és ez nem utálkozás, csak észre sem veszed magad sajnos.
2017. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!