Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kezelni az agresszí...

Hogy lehet kezelni az agresszív embereket?

Figyelt kérdés
Például buszon rengetegszer előfordul hogy felszáll valami bunkó azt ott pampog meg ordibál, meg keménykedik. Ilyenkor nagyon felmegy bennem a pumpa és legszívesebben szétverném, de nyilván ezt nem lehet. Magamat is féltem mert én nyugodt természetű ember vagyok és nagyon gyakran látok ilyet a dühöt meg elfojtom magamban. Hogy lehet ezt kezelni? Egyszerűen nem tudok nem tudomást venni a dologról. Bemegyek például a városba mindig találkozok ilyen idiótákkal.
2017. márc. 29. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Megtaposom.
2017. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Ha esélyed sincs ellene akkor ne szísd a balhét, maradj nyugton és kerüld el.

Viszont ha nem érzed magad teljesen alárendeltnek akkor odamehetsz és kultúráltan de határozottan felszólíthatod hogy felyezze be. Ilyenkor fontos hogy határozott legyél, de ne támadó. Ne használj káromkodást vagy ledegradáló szavakat. Egy "Uram! Kérem fejezze be ezt a nem megfelelő viselkedést vagy távozzon." megfelel. Ilyen sablon szöveg, de úgy utasítottad helyre hogy nem minősítetted le, nem adtál okot az agresszióra. Ha ennek ellenére még erősködik akkor lehet határozottabban fellépni. Ha betámad akkor pedig akár le is verhetsz neki pár határozottat. De soha se többet mint amennyi szükséges. Nem azért mert nem érdemelné meg, hanem azért mert te nem érdemled meg hogy a lelkeden száradjon.

2017. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!