Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Amerikában (Chicago,...

Az Amerikában (Chicago, Detroit) élő feketék ugyanolyan agresszívek mint itt nálunk a cigányok?

Figyelt kérdés
Tehát ha fehérként egy Nike Jordan cipőt látnak rajtam, meg egy vastagabb nyakláncot, medállal, követnének és leszednék rólam miután összevernek?
2017. márc. 30. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ melyik városrészben jársz.


Amerikában valószínűleg ugyanúgy van kisebbségprobléma, mint nálunk, csak ott a politikusok még ennyire sem mernek hozzányúlni, mint itt.


Trump "megoldása" rossz, Clinton pedig valószínűleg tovább haladna a polkorrektség útján, vagyis "nincs semmi baj!"


Valamit tenni kellene, de ehhez közös akarat szükséges. Akarnia kell politikusnak, fehérnek, feketének, spanyolajkúnak, liberálisnak, nemzetinek, republikánusnak, demokratának.

De sajnos a többségük csak a pillanatnyi érdekét nézi.


És "jó ez így" mindenkinek. Egyelőre.

2017. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem igen.


Sokuk kábítószert fogyaszt, attól meghülyülnek teljesen.

2017. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ hol jársz, vannak helyek ahova nem érdemes elmenned, de van ahol normálisak, alapvetően több a normális. Ahogy itthon is van normális cigány, csak itt fordítva van, a kevesebb a normális.

Legalábbis mikor kint voltam nyaralni ezt szűrtem le belőle meg abból amiket mondtak ott.

2017. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak rosszabbak is. Konkrétan egyfolytában öldökölnek, nem csak a fehéreket, hanem egymást is. Gyakorlatilag egy lerobbant bűnözőtelep, ahol mindenki csak a bűnözésből él.


"Tehát ha fehérként egy Nike Jordan cipőt látnak rajtam, meg egy vastagabb nyakláncot, medállal, követnének és leszednék rólam miután összevernek?"


Igen, ha szerencséd van, ennyivel megúszod. Több százezren laknak bizonyos nyomornegyedekben, és egyelőre nagyon nem akarják felszámolni őket. A régebb óta fehérek közelében lakó néger lakosok viszont olyan jól integrálódtak, amit talán ők maguk a négerek sem gondoltak volna, és teljesen együtt tudnak élni másokkal.

2017. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Sok magyarországi rapper gyereket kivinnék Hárlembe, Bronxba. Na egyből megtudnák kiknek a zenéjét és életstílusát követik.
2017. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!