Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem, sőt igényt tartok...

Szeretem, sőt igényt tartok arra hogy mindig rólam szóljanak a dolgok. Ez baj?

Figyelt kérdés

Szeretem ha én vagyok egy társaság középpontja és nehezen viselem el ha háttérbe kell húzódnom. Igényt tartok arra hogy körülrajongjanak,csodáljanak az emberek. Meg bizonyos szituációkban amikor más kellemetlenül érezné magát én akkor vagyok elememben,pl. amikor valaki mondja hogy beszélnünk kell négyszemközt akkor sokaknak rossz érzése van,de én kifejezetten örülök neki hogy velem akar beszélni az illető ráadásul négyszemközt,biztos fontosnak tart,stb.

Illetve imádom ha kikérik a véleményem valamivel kapcsoltban,főleg ha azt többen is hallgathatják.


2017. márc. 26. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nárcisztikus, tehát nem viselkedsz arrogánsan, másokkal lekezelően, ha nem te is megadod azt a tiszteletet, amit vársz, akkor szerintem egyáltalán nem baj.


34/F

2017. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval, olyan zabszem vagy a farban feltűnési viszketegséggel?

Ez baj e?

Igen, mert idegesítő és fárasztó idővel. Ezen "kórosak" a legmagányosabbak valójában figyelemre kiéhezve tele felszínes érdek ismeretséggel-megfelelni akarással szinte mindig.

Aztán, mikor már a többiek megunták a zabszemet, akkor kerülik és megy a süllyesztőbe..., de akkor már bathatod.

2017. márc. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj, az ilyen típusú emberek általában határozottak, és szomjaznak a véleménynyilvánításra. Hozzáteszem én is ilyen vagyok. Ez egyébként lehet korábbi negatív élmény miatt, engem sosem vettek figyelembe, sosem hallgattak meg gyerek koromban, és mindig "kuss" volt a nevem. Van aki tovább kussol egész életében, mert sikerül elhitetni vele, hogy az ő véleménye nem számít, vagy átfordul a másik végletbe, amikor folyton megakarja mutatni a tudását. Neked nem voltak ilyen frusztráltságaid kisebb korodban?
2017. márc. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egyoldalú akkor a másik fél belefáradhat.
2017. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Extrovertált személyiség vagy

Azon belül is asszem a Szangvinikus, amelyik nagyon igényli ezt.

2017. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel :D

Ezért is imádom a szülinapomat, a legszebb nap az évben komolyan mondom, mert akkor minden rólam szól :D Anyukám az én kedvencemet készíti, a rokonok miattam jönnek át, a buliban az én barátaim vannak és engem ünnepelnek :D

Akinek az nem tetszik az ba szódjon meg, nem kell hogy velem legyen ha nem fogadja el hogy utálom ha leszarnak :) Majd akkor lesz más akinek én leszek a középpontban :)

2017. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!