Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 21 évesen 14 éves barátnő...

21 évesen 14 éves barátnő elfogadott, vagy nem normális?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem nomrális
2017. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
71%

Az egy dolog hogy valaki eljátszik a gondolattal.


Én is elgondolkozom hogy agyonverem a villamoson leszállás közben felfelé tolakodó embereket, vagy a Tesco-ban a bácsit aki a sarkamra tolja 3x a bevásárlókocsit, mégsem teszem meg.


Amúgy nem normális. Egy 14 éves még gyerek, 21 évesen meg félig felnőtt ember vagy (jogilag meg teljesen).

2017. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem normális. Lehet érett a lány, testileg, fizikailag, de akkor is SOK a különbség.
2017. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nem normális
2017. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

14-20 éves korban még egy tanévnyi élettapasztalatkülönbség is nagyon sok.

Én kicsinek éreztem a nálam eggyel lejjebb járókat és nagynak az eggyel följebb járókat. Mert még ők nem tanulták, amit én, illetve még én nem tanultam, amit ők.:)

Ha már pár évvel az iskola után vagytok mindketten, ez nem olyan érdekes, mert a sulin kívüli élettapasztalatok lehetnek nagyon eltérő intenzitásúak és mennyiségűek.

De addig gyanús, hogy pont az a lényege a vonzalomnak, hogy a másik kicsi, az egyik meg nagy - és ez nem egyenrangú kapcsolat.

2017. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!