Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttam az utcán lányokat. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam az utcán lányokat. és ahogy viselkedtek az nagyon fura volt. Manapság ez a normális vagy elfogadott? (picit hosszú)

Figyelt kérdés

Az történt, hogy este jöttek valahonnan többen is. Lehet, hogy egy helyen voltak de nem biztos, nem is ez a lényeg. Egyik csaj mellett ment egy gyerek, folyamatosan játszotta az agyát (ami biztos, hogy nem volt neki) a csaj meg ott mellette riszálta magát, a popsiját markolászta meg ilyenek. Ez most a kisebbik dolog, csak felmerült bennem, hogy ha erre van igény akkor nekem sosem lesz nőm :D Aztán a gyerek után ment még 2 másik csaj... szeirntem ezek ilyen ösztönlények lehettek, én így hívom őket. De egyre több van belőlük. Kicsit fáj belegondolni, hogy ők felelős állampolgárok, gyereket nevelhetnek és választhatnak, hogy ki irányítson egy egész országot vagy kontinenst. Lehet, hogy azért tartunk itt ahol...?


Na de ami ennél is jobban bántott, hogy megyünk tovább az utcán és ott egy csaj. Áll az út közepén, világít az arcába a telefon. Fogalma sincs mi történik körülötte, benne él a kijelzőben még ott este az utcán "sétálva" is. Megyünk tovább, még egy ilyen. Telefon világít az arcba és némán áll a sötétben és nyomja. Utána kettő lány sétál egymás mellett, mindegyik lefele néz egyébként és mind a telefont nyomja. Haverom odakiáltott az egyiknek poénból, hogy küldj egy szmájlit :D

Vajon őket hogyan lehet "felszedni"? Elkérjem a telefonszámát vagy a nevét és írjak rá facebookon? Ez annyira gáz... egyáltalán lenne értelme ilyen lánnyal kezdeni? És egyre több az ilyen. Nem a valóságban élnek hanem abban a hülye kijelzőben éjjel-nappal. Iskolában, közlekedés közben de még kint az utcán is, sokszor társaságban is.

Többször volt "szerencsém" hozzá, hogy megismertem 1-1 lányt online és elkezdtünk beszélgetni eleinte ugye írásban, aztán átmentünk facebookra és ott is a mértéktelen pötyögés. Mikor felhoztam, hogy nekem erre nincs időm egész nap mert dolgozom, utána meg van életem, de szívesen felhívom vagy találkozhatnánk, akkor én voltam az aki nem ezen a bolygón él. Nem egy, nem kettő olyan van, ha valamit ír és elolvasom, utána fel van háborodva, hogy miért nem írok vissza, mert kiírja neki, hogy láttam. Inkább örülne neki, hogy érdekel amit ír. De visszaírni nem tudok, mert vagy tele a kezem szerszámokkal vagy egész nap vezetek. Ettől függetlenül még mindig fel tudnám hívni de azt meg nem lehet. Ez már valami szindróma lesz, több, mint gáz.

Lassan én érzem magam valami idegen bolygóról jöttnek tényleg. Miért baj az, hogy én szeretném hallani a másik hangját, a szemébe nézni, látni ahogy reagál a dolgokra (neadjisten megfogni a kezét vagy megölelni)... nem csak fészbúkon megbeszélni, hogy este szex?

Nagyon durván kezd kihalni az emberekből az érzelem és a szociális érzék. Csak én látom így?


2016. jún. 15. 02:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak te
2016. jún. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Jaj, de divatos lett a Facebook- meg az okostelefon-használókat fikázni. Engem meg ez zavar. :D nem, képzeld, nem vagy egyedül. Keress olyan nőket (nem kislányokat meg tiniket), akiknek szintén "van életük", akár csak neked, te csodálatos, érzelmekkel es gazdag szociális érzékkel megáldott, kivételes egyed! Mert olyan marha könnyen törsz pálcát mindenki felett, aki az utcán telefont használ.


Komolyan ez a legunalmasabb hiszti, amit mostanában látok, olvasok. Kérlek, tegyétek még fel ezt a kérdést még 60x, és játsszátok meg az okos gyereket...


23N

2016. jún. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem kislányokat, hanem NŐket kell keresni. Ennyi.
2016. jún. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Én sose szoktam az utcán nyomkodni a telefonomat. Időpocsékolásnak tartom. Nem is a neten élem az életemet. Van hobbijaim, mindig van mit csinálnom. :)

21L

2016. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hoppá

van=vannak

2016. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Én társaságban ritkán veszem elő a telefonom a fb meg nem tud lekötni mégis ha szembe jönnél az utcán vagy közlekedési eszközön azt látnád hogy még egy fb majommal több rohangál a világon mert ilyen helyzetekben igenis ott a telo a kezemben pont azért hogy mindenki lássa milyen elfoglalt vagyok ergo nem kell leszólítani. Emellett gyorsabban telik az idő ha van mivel lefoglalni magam. Aki az utcán akar ismerkedni az biztos lehetsz benne hogy nyitottan viselkedik és nem bújik bele semmilyen kütyübe. A többiek nem akarják hogy hozzájuk szóljanak.

Ettől függetlenül valós gond főleg a fiataloknál (14-huszon pár éves korosztály) hogy telefon függők.

Ami a kapcsolat tartást illeti én is a "pötyögést" preferálom de én csak azért mert utálok telefonálni. Szóval amit leírtál jellemzőket nagyrészt illenek rám mégse tartozom a fent említett típusba. Ennyiből nem dönthető el ki telefon mániás ki nem. Ami pedig a látta de nem ír problémát illeti az pont azt üzeni hogy nem érdekel az illető nem azt hogy érdeklődsz irányába. Sokan ezt a módszert alkalmazzák ha le akarnak koptatni valakit. Az "írásos világnak" megvannak a maga szabályai amiket ha nem ismersz/tartasz be ellentétes üzenetet közvetíthetsz. Erre nem árt odafigyelni.

2016. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem normális, de manapság úgy 25 év alatt majdnem mindenki ilyen.
2016. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Tegnap szálltam fel a buszra, kb a második sornál meg kellett állnom. Ült egy srác, mellette állt a barátnője és nyalták-falták egymást. A fiú hátul markolászta. Vagy 2 percig állt a sor, mire hajlandó volt elvenni a kezét az útból, és felengedni az utasokat.

Facebookozásról meg annyit, hogy ritka ha egy olyan fiatalt látok az utcán/tömegközlekedési eszközökön, aki nem a telefonján pötyögtet.

2016. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Igazad van amugy.

En napi szinten legalabb harom villamosra es buszra felulok, es szoktam figyelgetni az embereket (bevallom, en zenet hallgatok mertr mindig egyedul utazok).

A korombeliek (plusz a megkisebbek) folyton a telefont nyomjak (ezenbelul facebook, sms-ezt mondom ugy hogy latszik), de meg a felnottek is kezdik atvenni ezta szokast. Tehat oke hogy a kicsi kezdi, de a nagy meg folytatja utana hogy modernizalodjon...

A hab a tortan meg az amikor beulok egy ismerosommel vagy parommal etterembe/kavezoba, es a mellettunk ulo asztalnal telefonoznak (pedig tarsasagban vannak...).

Egyszer egy ilyen durva esetet egy nagyonn 8-9 fos tarsasagnal lattam...

Latod, itt mar baj van...

2016. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ilyen van és egyre jobban elferdül a fiatalabb generáció. 21 éves lány vagyok de nem lennék a fiatalabb férfiak helyében partnerkeresés terén. Komolyan sajnálom őket mert manapság szinte csak droid lányokat találni. Mondjuk tény, hogy inkább a nőket kéne keresni de sokan csak a külső után mennek...

Én elismerem hozzá vagyok nőve a telefonomhoz mert távkapcsolatban élek a párommal jelenleg és csak így tudjuk tartani a kapcsolatot. Ő sem szeret chaten irkálni ha nem muszáj, így inkább telefonálunk. Viszont ha együtt vagyunk van hogy még nálunk sincs a telefon. Vagy a táska mélyén vész esetére.


Baráti társaságban viszont én is látom hogy minden a facebook és egyéb közösségi oldalakon forog. Ha megérkeznek akkor kell egy közös kép amivel be lehet jelentkezni mindenhol hogy mindenki tudja hol van és mit csinál. Majd mikor megérkezik az első pohár ital vagy étel akkor azzal is ugyan ezt, aztán még másnap is posztolgatni hogy hű milyen jó volt. De ez sok minden mással is így van. Szerintem a mai fiatalok nagy része nem is tud már szemtől szemben, normálisan, inteligensen kommunikálni, beszélgetni. Félnek vagy nincs is igényük a személyes találkozókra. :(

2016. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!