Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hagy ott mindig mindenki...

Miért hagy ott mindig mindenki? 16L

Figyelt kérdés

Nem tartom magam különlegesnek. Tudom, csak egy retkes kis szarcsimbók vagyok,mégis,azt látom, mindenkinek van egy masszív, oszlopos barátja, aki úgy... Mindig van.


Engem valamiért mindenki megun.

Volt egy barátom, akivel egy éven keresztül leveleztem, ő azért "hagyott ott",mert a barátnője féltékeny lett.

Volt egy másik, aki pedig csak eljátszotta a barátságunkat és egy adott pillanatban benyögte, hogy az egész hazugság.

És egy harmadik, ami számomra a legfájóbb; hisz annyi órán keresztül nevettünk együtt... Elhittem, hogy érdekelhetek valakit, fontos lehetek... Hogy talán valaki szeret.

De ő nem rég blockolt le. Egyik napról a másikra.


Sosem bántottam senkit, csak támogattam.

Clingy sem voltam.


Nem értem, miért vagyok ilyen egyszerűen kidobható

Illetve

(Ez így nem .os)

Értem, abszolút, csak ők másképp mondták nekem...

Már nem merek elhinni semmi szépet sem.


Szóval; miért vahyok ilyen könnyen megunható?



2017. ápr. 1. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Más mellett sincs így, csak te látod annak. Kevès az, akinek ott van mindig ugyanaz az ember. Sokan a másikon akarnak felkapaszkodni lelkileg, ha éppen padlón vannak, vagy nekik sem jut más. De a részletekhez ismerni kellene tèged is.
2017. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában a legtöbb embernek érdektelen a másik, csak akkor barátkozik ha unja magát, vagy vmi érdek, cél vezérli, el akar érni vele vmit.
2017. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Van kedved barátkozni? :)
2017. ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia, velem is hasonló a helyzet :(

Én most vagyok 10.es és van pár lány akivel "joba" vagyok. De annyira érzem hogy az egész csak kamu... hogy nem is számítok nekik, sulin kívül kb nem is beszélünk. Elég szar érzés.

Szintén 16/L


Van kedved esetleg beszélgetni?

2017. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1: Igaz...

2: Ez elég elkeserítően hangzik.

3: Nincs, bocsi. Úgyis csak.. block lenne a vége.

4: Én is 10.-es vagyok :) Megértem. Nekem ilyenek sincsenek. Nem tudom, hogy ál-barátok-e, de nekem nincsenek "ál"-barátaim sem. Beszélgetni? Talán. Nem tudom. De csak beszélgetni. Nem szeretnék ismerkedni. (Vajon miért, haha)


Mindenkitől elnézést kérek, ha hülye vagyok.

2017. ápr. 1. 11:11
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem hagylak el édesem.
2017. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen hülyeségekre nincs szükségem.
2017. ápr. 1. 11:37
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
A jövőben viszont még jól jöhet. Tedd el hát tarisznyádba hamuba sült pogácsaként, akár csak Orbán Viktor Miniszterelnök Úr a kvótanépszvazás eredményét a Brüsszel elleni hadjárat előtt!
2017. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha a saját utadba állsz, attól semmiképp nem lesz jobb a helyzeted.
2017. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Tudom, már történt velem ilyen és utána megfogadtam, hogy soha nem.. "emberezek" többet, hogy így mondjam..

Vele valamiért kivételt tettem, de

Úgy tűnik, a kivétel erősíti a szabályt.

2017. ápr. 1. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!