Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha egyik...

Mit csináljak, ha egyik barátomra se számíthatok, mindenki cserben hagy? 16/f

Figyelt kérdés

Úgy érzem senkiben se szabad megbíznom. Bárkibe helyezem bele a bizalmam, mindenki elfordul tőlem. Se barátok, se barátnő. A valóéletben és a neten egyaránt ez a helyzet.

Nem nézek ki rondán, lehet azzal van baj hogy a korombelieknél komolyabb és érettebb vagyok?

Van más aki ugyanúgy érez mint én, vagy tényleg csak el vagyok átkozva? Újabban felemészt ez az érzés. Még így is hogy a fővárosban lakok, még így se tudok hova eljárni, szóval csak neten meg suliban tudok beszélgetni másokkal.

Könyörgök hogy ne zaklassatok mindenféle negatív kommentekkel, nem vagyok kiváncsi rájuk


2015. szept. 12. 19:04
1 2
 1/11 Sárancs válasza:
Szia! . Megértelek. Velem ugyan ez a helyzet. Ha van kedved nyugodtan írhatsz.
2015. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
akkor kezdjük ott hogy azok a barátok nem barátok. persze neked is jó barátnak kell lenned hogy legyen esélyed igazi barátságra valakivel, a megfelelő ember értékelni fogja, innen tudhatod hogy ki a barátod. nekem ezért is van 2-3 jóbarátom mert nagyon megbízható vagyok és már sokszor bizonyítottam nekik, és azt is hogy lehet rám számítani.
2015. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából a legtöbb embernek, így nekem is van 3 nagyon jó barátom. De tényleg szeretném ha több is lenne.

Meg ami a legjobban zavar, hogy nem sikerül barátnőt se találni - lehet hogy még van időm, de nem tudom hogy mondjam..jó lenne kihasználni azt a pár évet, amíg még fiatal vagyok. Nem akarok kilógni a sorból.

2015. szept. 12. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
nemrég volt pár hónapig barátnőm, se előtte soha nem volt, meg azóta sincs, mit kell ezzel sietni:D
2015. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Pont azért, mert általában ha egy embernek van kapcsolata, azzal az illetővel kb. naponta, kétnaponta találkoznak.

Ha meg távkapcsolat, akkor minden nap dumálnak. Ellenben hiába vannak jó barátaim, ha csak néha futunk össze. Na ezért kellene a kapcsolat!

2015. szept. 12. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak, ha egyik barátomra se számíthatok, mindenki cserben hagy?"

"nekem is van 3 nagyon jó barátom"


Most akkor mi van??? Van barátod vagy nincs? Vagy még több kellene?

Akkor elmondom, hogy igaz barátból 1-2 is elég. Az igaz barát olyan, mint a gyöngyszem - igen ritka. És igen, jól írták előttem: a barátságot gondozni, ápolni kell, ráadásul egy sziklaszilárd kapcsolat kialakításához idő kell...

Barátnő: ahogy hallom, a mai lányok - bocsánat, tisztelet a kivételnek - a zöme a "menő" srácokra hajt: menő szerkó, kocsi, buli, stb. Nem hiszem, hogy ilyen lányokra vágynál... a komolyabb lányok meg "elbújnak".

Azt írod, nem tudsz eljárni sehova - miért nem? Nem tudsz pl. elmenni futni a Margitszigetre? Ha sportolnál, akkor az alkatod is izmosabb lenne és a lányok is jobban felfigyelnének Rád. Vagy ha a neten tudsz beszélgetni, akkor miért nem mentek el sétálni a Városligetbe? Közben fagyiztok egyet - ez már csak belefér... Mozit nem mondom, mert az piszok drága :D

2015. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
wtf, én mindennap beszélek a legjobb haverjaimmal:D
2015. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó bocsi, tényleg kicsit zavaros már nekem is.

De velük kapcsolatban se vagyok mindig biztos, van hogy nem válaszolnak e-mailre, meg néha leráznak stb.

Persze jók az ötletek, de nem akarok sehova se egyedül menni. Nem nézek ki rosszul, de hiába lennék kigyúrt, szerintem nem sokat változtatna rajtam - ahogy elnézem magamat.

Az jó ha te mindennap tudsz beszélni a barátaiddal, de én új suliba kerültem, szóval bebuktam

2015. szept. 12. 19:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha hagytak téged odáig eljutni, hogy kiírd ezt a kérdést, szerintem nemhogy 3, hanem egy igaz barátod sincs - még.


23f

2015. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

nos, van, hogy 2-3 hétig sem beszélek a barátnőmmel, mert épp egyikünk sem ér rá - pedig a szomszéd utcában lakik :D

De ha BÁRMIKOR megjelenik és szüksége van valamire, akkor segítek neki és viszont. Ez kérem kb. 30 éves barátság :-)


Akkor szerintem neked csak haverjaid vannak... Nem azt mondtam, hogy legyél kigyúrt, hanem azt, hogy fuss - addig se a gép előtt ülsz, és ha rendszeresen jársz futni, akár összefuthatsz olyan emberekkel, akikkel közös érdeklődésed van (pl. Ő is fut) Azért ezt írtam, mert ez a legolcsóbb és legnormálisabb megoldás. Megerősödik az önbizalmad is, stb. De ha indulás előtt bemagyaráznod magadnak, hogy ez úgysem segít rajtad, akkor én se tudok segíteni :-(

Írhattam volna, hogy keress olyan fórumot, amilyen érdeklődési köröd van, menj el olyan rendezvényekre, stb.

2015. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!