Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki egyedül hagy, mit...

Mindenki egyedül hagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Senki nem keres. Én próbálom tartani a kapcsolatot a barátaimmal,de kb. le se szarnak... A családomat se nagyon izgatom, és úgy érzem, hogy lelkileg kezdek teljesen összetörni. Nem bírom az egyedüllétet, hogy senki nem foglalkozik velem.

2014. aug. 4. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Probálj elviselhetöbb lenni!
2014. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig semmi gáz nem volt a viselkedésemmel. Amióta a legjobb barátnőm együtt van a barátjával hanyagol..
2014. aug. 4. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet h szolnod kellene nekik h az utobbi idoben nem erzed ugy h foglalkoznanak veled,es ez nem esik jol.

Esetleg ismerkedj, szerezz nehany uj havert ( direkt nem baratot irtam).

2014. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld érzékeltetni velük, hogy veled is kéne egy kis időt tölteni, mert rászorulsz, igényled azt. Vagy pedig közöld velük őszintén. Sokan nem bírják a magányt. Beszélgess. Valaki csak tud foglalkozni veled. Ha nem a mostaniak közül, akkor szerezz új barátokat, haverokat.
2014. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az előttem szólók mindent elmondtak. tudom, hogy sokan nem szeretnek neten ismerkedni, de ha akarod szívesen haverkodom veled. 16/f
2014. aug. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is így vagyok :/ nem nagyon tudsz mit tenni max elmondod nekik hogy mi baj és talán figyelnek rád vagy felhozod magadra a figyelmüket (bár nálam egyik se működött)

más ötletem nincs ez ellen de hidd el hogy jobb egyedül mint olyanok közt akiket nem is érdeklik hogy mi van veled..

amúgy ha akarsz nyugodtan írhatsz beszélgethetünk erről.

2014. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2014. aug. 11. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!