Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább introvertált vagy...

Inkább introvertált vagy extrovertált vagy?

Figyelt kérdés
Ha in/ex akkor miért?

2017. ápr. 1. 13:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
én is introvertált vagyok, szerintem itt a válaszolók nagy százaléka introvertált, ide jövünk gyülekezni :D Nem tudom honnan jött a kérdésed de ami fontos, hogy azért vannak szintek az in/ex. között. Pl vannak olyan emberek akik csak néha kicsit szeretnek egyedül lenni, ezért in.ek, de vannak akik nagyon ritkán képesek elmenni találkozni egy társasággal, mindig lemondják az utolsó percben stb. Tehát bárkit is ismerstz meg, akár ex/in.t, mindkettőnek különöző "erősségei" vannak. Nekem pl a legjobb barátom in.t de észre se venni, csak annyi hogy egy hónapben egyszer eltűnik egy-két napra. Szóval ez a megkülönböztetés sokszor nem is annyira fontos :)
2017. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!