Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Borzasztó személynek érzem magam. Régen egy teljesen visszahúzódó, kedves, félénk lány voltam és mikor bekerültem középiskolába egy szörnyű ember lett belőlem. Folyton ok nélkül ítélkezem, olyan dolgokat mondok, amiket végig sem gondolok és ezzel másokat megbántok, flegmatikus lettem, kevés dolog érdekel.. persze a baráti körömben a viccelődős jofej csaj maradtam, de van amikor kitör belőlem ez az undorító viselkedés (pedig biztosan állíthatom, hogy nem vagyok egy 21.szazadi tinilányka..) 3éve járok abba a suliba és úgy érzem napról napra romlok.. nem akarok ítélkezni, lenézni embereket (ok nelkul) és nem akarok szavakkal bántani másokat, de ahányszor megfogadtam, hogy abbahagyom,nap végére már szitkozódtam.. Oké, valóban borzalmas a mai fiatalabb társadalmi réteg, de le szeretnék szokni a gonoszkodasról.(egyébként anyukámnak és a mamámnak is hasonló a személyisége, nem tudom van-e ennek köze hozzá.. én csak vissza akarok változni, de valamiért nem megy)


Mit gondoltok, hogyan vihetném ezt véghez? (Kötözködést, bunkózást felesleges irkálást kérném mellőzni. Komoly segítséget szeretnék)



2017. ápr. 2. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz változtatni, hogy IGAZÁN akard a változást. Az egyik legnagyobb erény, ha sikerül magad legyőznöd. Az már jó jel, hogy beismered a hibáid és akarsz rajtuk változtatni, hogy napról, napra jobb ember legyél.
2017. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez igazán motiváló! :)
2017. ápr. 2. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
biztos meg akarsz változni, vagy csak azt akarod, hogy mások fogadjanak el és azért változnál?
2017. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!