Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embereket nézel le?

Milyen embereket nézel le?

Figyelt kérdés

Milyen külső és belső tulajdonséggal rendelkező embert nézel le?

Vagy pl. foglalkozása miatt vagy viselkedés vagy bármi...



2017. ápr. 2. 15:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

"Akik abortuszra mennek normális védekezés helyett."


Jah, persze, de aki nem húz kotont, azt persze nem ítéled el.


Igaza van a 47 éves válaszolónak, édesanyám vezető beosztásban dolgozik, oroszul, németül, csehül tud, a szakmájában profinak számít...

2017. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézek le senkit,mert nem érzem azt,hogy én lennék az atyaúristen,hogy csak úgy lenézzek bárkit.

Értem a kérdést,de inkább úgy fogalmaznám meg kiket nem szeretek.

Újabban a nagyon sértő jelzők közé tartozik a prolizás,és többször lehet olvasni ilyeneket,és ezzel kapcsolatban.

De ennek ellenére én nagyon nem szeretem a mai értelemben vett prolikat a szokásaik,mentalitásuk,életfelfogásuk,feltűnősködésük,hamisságuk és sok minden egyéb tipikus tulajdonságaik miatt.

2017. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ésszerűtlenséget követőket.
2017. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

Jah, persze, de aki nem húz kotont, azt persze nem ítéled el.


A nőnek megvan a lehetősége, hogy ne engedje gumi nélkül..erről ennyit. Ha én nőként nem akarom gumi nélkül, nem is fogom csinálni...

2017. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Akik egyszerűen nem akarnak dolgozni ès kifogásokat keresnek, lejmolnak, èlősködnek máson (családagokon pl). Sajnos a környezetmben is van ilyen.
2017. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

A férfinak is megvan a lehetősége hogy gumit húzzon, erről ennyit.

Én azt nézem le, aki másokat lenéz akármiért. Jobban mondva nem lenézem, hanem ki nem állhatom az olyan embereket, akik képtelenek a maguk csepp kis életén túllátni, hanem mindenkit azon keresztül ítélnek meg/el, természetesen az empátia teljes mellőzésével.

2017. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Oké utolsó, megvan a lehetősége...viszont ha én nőként nem akarok gyereket, mondhat nekem akármit a pasi, győzködhet hogy engedjem gumi nélkül, nem fogom. Gondolom te is abortuszos vagy, ezért fáj ennyire a véleményem...
2017. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

17.

Hallottál már olyat, hogy gumi vagy gyógyszer mellett teherbe esni?


Hallottál már beteg magzatról?


Vagy nemi erőszakról?


Esetleg olyan terhessèg alatt előforduló dologról, ami miatt úgy dönt valaki, hogy nem tudja vállalni a gyereket?


Vagy urambocsá egy tènyleg kissè hibásan, meggondolatlanul átèlt szex egy buliban pl ahol az ember hirtelen nem gondolkodik? Ki ne hibázna..


Szóval hagyjuk már ezt az abortusz ellenes hülyesèget, meg annak megítèlèsèt ki hogy vèdekezik.

2017. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem fáj a te véleményed, kedves 17. válaszoló, csak jónak láttam felhívni a figyelmedet egy ésszerű dologra.

Inkább neked fájhat a saját butaságod, de az nagyon.

2017. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az életemről pedig inkább ne gondolj semmit. Képzeld, van, akivel nem feltétlenül kell, hogy megtörténjen valami, hogy bele tudja képzelni magát azok helyzetébe, akikkel igen.
2017. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!