Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről akik nem tudnak bánni a pénzzel?

Figyelt kérdés
Néha képes vagyok úgy elkölteni a fizetésem fent maradt részét hogy semmit nem tudok felmutatni és ez kezd zavarni :( miért lehet ez?
2017. ápr. 2. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem figyelsz a pénzre.

Kezdj el vezetni egy füzetet a költéseidről, és kezdj el számolni!

Pl. én szeretem a kólát, a vajat, és végigkóstoltam mindet, és a Lidl-ben a Siti light kóla ízlik a legjobban és az 84 Ft 2 liter, a vaj meg Tesco és SPAR 175 Ft, és néha még az is le van engedve.

Innentől kezdve nem veszem mega drágábbat, ennyi.

Ha meg út közben megszomjazom, akkor is meggondolom, nem bírom-e a ki hazáig, mert 280 Ft fél liter kóláért vagy 120 Ft félliter vízért bizony pénzkidobás.

Mindig mindenből meg kell keresni a legjobb ár-érték arányú terméket, szolgáltatást, és azt megvenni, nem a drágát, ha az semmivel sem jobb.

Telefonpercdíj, lakásválasztás estén is, stb.

2017. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

felveszed a lóvét,leveszed belőle a rezsit a benzinpénzt.

a fennmaradó lóvét elosztod a hónap napjaival és ennyit költhetsz naponta,nem lépheted át a napi elosztott limitet.

feltéve hogy átlagosan keresel amiből esélytelen félretenni.

2017. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!