Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a célod az életben?

Mi a célod az életben?

Figyelt kérdés
Kor/Neme-t is ☺
2017. ápr. 3. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Most az a legfontosabb, hogy elvégezzem az alapszakot. Utána munka mellett továbbképezném magam, és remélhetőleg pár éven belül megtalálom, hogy egész konkrétan mit is szeretnék csinálni. Szeretnék utazgatni a világban. Idővel családot alapítani. Röviden: boldogan, tevékenyen, nyugodtan élni. :)

20L

2017. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pénzt keresni
2017. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Jobbá tenni mások életét de nem bármi áron. Bár most én is ezt az utazgatós korszakomat élem de ha megtalálom miben vagyok jó és tudod segíteni másokon vele akkor megéri reggel felkelni. 18éves koromóta az álmom, hogy legyen egy alapítványom ami szociálisan segíti a társadalmat. :D ÉS sosem fogom feladni, hogy megvalósuljon hiába öli Orbán a civileket. Humanista vagyok hiszek az emberek erejében :).

20L

2017. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Egy jó ház, autó/motor.

24F

2017. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értelmes tevékenységet csinálni, de amúgy minél hamarabb leélni (túlélni) az életet.
2017. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!