Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok érzékenyek?

Ti mennyire vagytok érzékenyek?

Figyelt kérdés
Kor/Nemet is 😊
2017. ápr. 5. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

elég jól lehet velem hülyéskedni, de könnyű megbántani, ha valaki meg akar, de nem mutatom ki


24F

2017. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néhány téma érzékenyen tud érinteni, de alapjáraton egy szívós, erős jellem vagyok, bármivel meg tudok birkózni és nagyon nehéz megsérteni vagy megbántani.

29/N

2017. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem vagyok érzékeny, de ha pl minden összejön egy héten akkor bármin elsírom magam.
2017. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag nem kicsi, sokszor egyesek szerint ,,terrorista, fanatista,, kinézetű pali vagyok XD De attól függetlenül elég érzékenyen tudnak érinteni egyes dolgok, pl szakítás, családtag elvesztésétől való félelem, emlékek stb. Szóval 10-es skálán 8-as.


25/F

2017. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny vagyok. Bármi kis dologgal meg lehet bántani. 17 L
2017. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire, nagyon érzéketlen vagyok, az sem érintett meg amikor az egyik tanárom tanítás közben meghalt.
2017. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belőlem csak a nekem fontos emberek tudnak kiváltani erősebb érzelmeket. 19F
2017. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!