Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedjek, hogy ne...

Hogy viselkedjek, hogy ne tűnjek depressziósnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele de szerintem nagyon idiótán néz ki mikor egy depressziósnak tűnő ember vicces próbál lenni. A családom csak a hálátlan dögöt látja bennem aki semminek sem örül én pedig minden erőmet és energiámat összegyűjtöm, hogy ott legyek a családi vacsoráknál és úgy csináljak mint a normális emberek. Ezt ők természetesnek veszik, de nekem fogcsikorgatás minden lépés és minden amit tennem kell ebben a világban.

Tanácsokat kérek. Biztos tippeket amiket felhasználva kevésbé fogok gondot jelenti nekik. (Az öngyilkosságot ne ajánljátok)

17/l


Egyébként nem voltam orvosnál, szóval lehet, hogy nem vagyok depressziós.



2017. ápr. 7. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem vagy :D

Nekem is elegem van a bájcsevegésekből, soha nem is szerettem. Az emberek egy része kinéz ezek miatt, a másik fele hozzászokik. Ha te így érzed jól magad, hogy csendesebb vagy, akkor legyél csendesebb :) Majd úgyis beszédes leszel a megfelelő ember mellett

22/F

2017. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a csendességről van szó. Nem akarok semmit sem csinálni. Sem kimenni a szobából, se beszélni, sem enni, sem aludni. És nehéz ezeket csinálni. Kell valami ami segít jól eljátszani, hogy normálisabbnak hasson a viselkedésem.
2017. ápr. 7. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
És van valami, ami ezt a hangulatot előidézte?
2017. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincsen. Olyan 5 éve ezt érzem. Néha elmúlik, akkor röhögök mindenen, de nem vagyok pozitívabb, csak nem érdekel már hogy mi van. De általában masszívan így érzek ahogy a kérdésben írtam
2017. ápr. 7. 22:44
 5/10 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a világ szar. Tele van hülyékkel. Ezen nem tudunk változtatni.

Barátaid vannak, akivel sulin kívül találkozni tudsz?

2017. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van egy darab de vele nagyon ritkát tudok találkozni. Tudom én, hogy szar már elég régóta xd ez nem újdonság
2017. ápr. 7. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen egészséges vagy, ameddig ezt látod, nincs veled semmi baj :D
2017. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem hogy az vagyok. De mégse tűnök annak. Mit csináljak, hogy mások is lássák, hogy majd kicsattanok boldogságomban?
2017. ápr. 7. 22:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt ne tedd. Próbálkoztam én is vele. Két dolgot értem el: ideges lettem mire egyedül lehettem, másrèszt vagy hülyének néztek miatta, vagy alapnak vették, hogy olyan vagyok, és akkor a "természetes üzemállapot" miatt pánikoltak folyton.

Szokja meg a környezeted, hogy ilyen vagy. Ha változol, az megtörténik magától is.

2017. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!