Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől válhattam ennyire...

Kisvuk29 kérdése:

Mitől válhattam ennyire közömbössé az emberi kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

18 évesen elméletileg pörögnöm kéne és sokat bulizni, de ennek ellenére legnagyobb szórakozás számomra kocsiba ülni és vezetni. De mikor megérkezem az úti célomhoz már a vissza utat várom...

Mivel nem iszom nem dohányzom és a modern zenéket (elektronikus vagy mi) nem kedvelem így nem érzem jól magam a bulikban így nem is járok.

Néha felsejlik bennem az a gondolat, hogy jó lenne esetleg találni egy párt, de minden lány a szórakozó helyeken szórakozik így ezen próbálkozásom mindig háttérbe szorul.

Igazából nem lenne ez fura ha nem barátkoznék könnyen.

Általában kedvelnek az emberek, csak nem tudom mi miatt.

De én sose érzem szükségét ennek.

Van hogy felmegyek facebook-ra és az utolsó üzenetem is egy hete volt míg sokan percenként írnak valakinek...

Előfordul, hogy akár pénteken akár szombaton amikor mások buliznak én csak kimegyek a természetbe és valahol leülve gondolkozom.

Igazából annak ellenére, hogy sok barátot szereztem már az országban szinte mindenhol mégse érzem szükségességét, hogy nekem valakivel beszélnem kelljen.

Párkapcsolatokkal is az a legnagyobb bajom, hogy akkor kéne moziba menni, étterembe meg úgy emberek közé.

Komolyan egy 70 éves többet jár szórakozni mint én és többet beszél emberekkel...

De nem tudom ez mi miatt alakult ki. Pár éve még többet barátkoztam.


2017. ápr. 10. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Üdvözöllek!

Tisztelt kérdező! Úgy tűnik nekem hogy rendes korect férfi vagy! Véleményem szerint keress hasonló érdeklődésű embereket akik körében jól érzed magad! Keresd fel a személyes​en ismert barátaidat és közös meg egyezés alapján tüzetek ki egy programot ahova el szeretnétek menni!

2017. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!

Szoktam néha összefutni régi ismerősökkel.

De valahogy mégis akkor van rajtam a legkevesebb "stressz" (nem vagyok stresszes típus) mikor egyedül vagyok.

Valamiért a sok negatív ember vagy nem tudom mi de ezt váltotta ki belőlem, hogy jobb egyedül.

Talán pont ezért vagyok rossz a csapat sportokban is. (Főleg labdajátékok)

2017. ápr. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!